Strona główna Battlefield Battlefield 1: Apokalipsa wprowadzi podniebne bitwy, 5 nowych map i kolejne atrakcje

Battlefield 1: Apokalipsa wprowadzi podniebne bitwy, 5 nowych map i kolejne atrakcje

0
PODZIEL SIĘ

Battlefield 1: Apokalipsa to czwarty dodatek do produkcji DICE z 2016 roku. Twórcy za jego pomocą wprowadzają sporo nowej zawartości i rozszerzenie trafi do graczy już w lutym. Na początku z DLC zapoznają się wyłącznie posiadacze Przepustki Premium.

Najciekawszymi lokacjami wydają się „Niebo nad Londynem” i „Na krawędzi”, ponieważ miejscówki zaoferują walkę odbywającą się tylko w powietrzu. Dodatek jednocześnie wprowadzi tryb dla wszystkich sympatyków samolotów. 

„Passchendaele”  będzie przepełnione „błotem i krwią”, w „Kobarid” trafimy  w samo serce starcia pomiędzy Austrią i Włochami, a ponadto poczujemy zapach palonej pszenicy nad „Sommą”, gdy ostrzały artyleryjskie zamienią to malownicze miejsce w prawdziwy koszmar.

Twórcy zapewnią również kolejne bronie, gadżety oraz pojazdy, a nowe rangi, przydziały służby, specjalizacje i nieśmiertelniki zapewnią graczom sporo frajdy.

DICE przypomina, że do 22 stycznia możecie wypróbować zawartość z trzech poprzednich DLC – studio przygotowało specjalne wersje próbne, dzięki którym między innymi pobiegacie po wcześniej udostępnionych mapach.


Zaloguj się, aby dodać komentarz