Strona główna Battlefield Battlefield 1: zyskaj dostęp do nowych map z wersją próbną Premium

Battlefield 1: zyskaj dostęp do nowych map z wersją próbną Premium

0
PODZIEL SIĘ

Kolejna świetna inicjatywa DICE. Twórcy gry Battlefield 1 ogłosili, że jeszcze w tym miesiącu ruszy pierwsza odsłona inicjatywy Premium Trials. W czasie trwania wydarzenia każdy gracz będzie mógł zagrać na mapach z dodatków bez posiadania przepustki Premium. W ten sposób będzie można zapoznać się płatną zawartością przygotowaną przez deweloperów i podjąć decyzję, czy warto wydawać na nią pieniądze.

Pierwsza odsłona wersji próbnej Premium będzie miała miejsce przy okazji wprowadzenia do gry nocnej mapy „Prise de Tahure”. Lokacja ma zostać udostępniona jeszcze w tym miesiącu, a gracze uzyskają też dostęp wszystkich map z dodatku „Nie przejdą”. Kolejna edycja programu planowana jest na okres przed targami Gamescom, a trzecia odbędzie się we wrześniu.

Battlefield 1

Jednocześnie do rozpoczęcia wspomnianej już imprezy w Niemczech wszyscy chętni mogą grać na płatnych mapach, dzięki opcji współdzielonego Premium, ujawnionej wcześniej w tym roku. Przy okazji DICE potwierdziło też wrześniową premierę dodatku „W imię cara” oraz wspomniało o kolejnym DLC o tytule „Niespokojne wody”. Rozszerzenie to planowane jest na grudzień tego roku i zaoferuje wielkie bitwy morski oraz takie operacje jak rajd na Zeebrugge i bitwę o Gallipoli.


Zaloguj się, aby dodać komentarz