Strona główna Call of Duty Call of Duty: WWII – The Resistance. Polskie akcenty w rewelacyjnym zwiastunie

Call of Duty: WWII – The Resistance. Polskie akcenty w rewelacyjnym zwiastunie

0
PODZIEL SIĘ

Activision potrafi podgrzewaćać atmosferę przed premierami swoich nowych dodatków. Nowy zwiastun Call of Duty: WWII jest wyjątkowo mocny.

Z naszej perspektywy oczywiście największą atrakcją jest uwzględnienie polskiej dywizji w The Resistance. To nie wszystkie atrakcje zmierzające do Call of Duty: WWII. Oprócz rozpoznawalnych miejscówek z Francji i Czech, autorzy rzucą nas w DLC również do Wilczego Szańca, znajdującego się obecnie w samym sercu Mazur. W 1944 roku, gdy III Rzesza okupowała te tereny, mieszkało tu ponad 2000 osób i była to kwatera główna Adolfa Hitlera. Batalie na 3 świeżych mapach (nazwanych Anthropod, Valkyrie I Occupation) poprowadzimy w multiplayerze.

Nie zabraknie też nowych wyzwań z trybu Zombies oraz świeżego trybu War pt. Operation: Intercept. Premiera dodatku ma się odbyć już 30 stycznia. Pierwsi dorwą się do The Resistance posiadacze PS4, którzy będą mogli kupić DLC za 15 dolarów. The Resistance wchodzi w skład Przepustki Sezonowej, więc w przypadku jej zakupu nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów.


Zaloguj się, aby dodać komentarz