Strona główna Call of Duty Call of Duty: WWII – The Resistance ze zwiastunem live-action. Sledgehammer oprowadza...

Call of Duty: WWII – The Resistance ze zwiastunem live-action. Sledgehammer oprowadza po mapach i trybie zombie

0
PODZIEL SIĘ

Pierwszy duży pakiet DLC jest już dostępny w Call of Duty: WWII (ze względu na umowę czasowej wyłączności póki co tylko na PlayStation 4). Ekipa youtubowego kanału PlayStation usiadła w swoim studiu z deweloperami ze Sledgehammer, prezentując przy okazji rozgrywkę z nowych map.

Prezentacja zaczyna się od Anchor Point, umiejscowionego w Czechosłowacji. Później deweloperzy omawiają mapę Valkyrie położoną w okolicach Wilczego Szańca (kwatery głównej Adolfa Hitlera). Ruiny tej struktury znajdują się w obecnych granicach naszego kraju, w samym sercu Mazur. Od 17 minuty nagrania zaczyna się gameplay z przygody zombiakowej. Ponadto warto pamiętać, że w DLC pobiegamy też po ulicach Paryża.

Pakiet The Resistance jest już dostępny do kupienia na PlayStation Store za 61 zł. Kiedy rozszerzenie zostanie udostępnione na Xbox One i PC? W związku z umową na tymczasową wyłączność posiadacze tych platform muszą się liczyć z małą obsuwą. Prawdopodobnie w DLC1 do Call of Duty: WWII będzie można zagrać dopiero 1 marca. Zwykle w przypadku podobnych umów wydawniczych zawieranych przez Activision trzeba było czekać 1 miesiąc od premiery wersji „uprzywilejowanej”.

 


Zaloguj się, aby dodać komentarz