Strona główna Call of Duty Call of Duty: WWII. Zakończono pracę nad grą, więc deweloperzy skupiają się...

Call of Duty: WWII. Zakończono pracę nad grą, więc deweloperzy skupiają się na nowych zadaniach

0
PODZIEL SIĘ

Jeśli należycie do graczy wyczekujących na premierę Call of Duty: WWII, to mam dla Was świetną wiadomość. Sledgehammer Games zakończyło prace nad grą i deweloperzy mogą skupić się na kolejnych zadaniach.

Treyarch, Infinity Ward i Sledgehammer Games wspólnymi siłami rozwijają markę Call of Duty. Każde studio otrzymuje od wydawcy trzy lata na stworzenie nowej przygody, a właśnie autorzy najnowszej odsłony zakończyli główne prace nad grą.

Call of Duty: WWII okryło się się ” złotem”, czyli deweloperzy zakończyli najważniejsze prace nad  grą. Twórcy przygotowali kampanię, tryb sieciowy, zmagania z żywymi trupami i mogą teraz skupić się na przygotowaniu dodatków.

„Gigantyczny projekt WWII został przygotowany. 3 lata badań, projektowania, pisania i tym podobnym został zakończony. Jestem odrobinę pusty. Teraz wszystko w rękach fanów.”

Powyższe słowa opublikował Glen Schofield, szef  Sledgehammer Games, którego zespół może teraz wyczekiwać na wielką premierę. Tytuł trafi na rynek dopiero 3 listopada, ale w przeciągu następnych dni twórcy rozpoczną prace nad DLC oraz… Kolejnym Call of Duty.

Sytuacja jest o tyle zabawna, że deweloperzy po krótkim wolnym pewnie rozpoczną przygotowanie produkcji, która zadebiutuje na rynku w 2020 roku. Tak wygląda harmonogram kolejnych odsłon Call of Duty:

  • 2017 – Sledgehammer Games – Call of Duty: WWII
  • 2018 – Treyarch – TBA
  • 2019 – Infinity Ward – TBA
  • 2020 – Sledgehammer Games – TBA

Zaloguj się, aby dodać komentarz