Strona główna Call of Duty Call of Duty: WWII. Zwiastun prezentuje przedmioty dla preorderowców, a twórcy zapowiadają...

Call of Duty: WWII. Zwiastun prezentuje przedmioty dla preorderowców, a twórcy zapowiadają zmiany po becie

0
PODZIEL SIĘ

Dynamiczny zwiastun w przystępny sposób zapowiada nadciągające atrakcje przygotowane dla graczy, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na Call of Duty: WWII. Dodatkowo autorzy potwierdzili zmiany wprowadzone do gry po testach beta.

Gracze składający zamówienia przedpremierowe na Call of Duty: WWII mogą liczyć na małe dodatki w postaci broni – studio zdecydowało się pokazać wszystkie elementy na zwiastunie, który jednocześnie w miły sposób pokazuje grę.

Twórcy tak naprawdę wciąż czekają na nasze opinie dotyczące tytułu. W trakcie drugiego tygodnia testów został zwiększony limit punktów niezbędny do zwycięstwa w Team Deathmatch, jednak autorzy wciąż rozważają w tym temacie różne scenariusze.

Zmiany dosięgną na pewno lokacje Aachen, która została skrytykowana przez wielu graczy ze względu na brak odpowiednich miejsc dla snajperów – twórcy chcą znacząco przebudować miejscówkę.

Deweloperzy potwierdzili również dokonanie korekty w miejscu, gdy żołnierz kończy bieg i zamierza celować – zawodnicy informowali o zbyt długim przechodzeniu z jednej fazy do drugiej, więc twórcy ponownie skupią się na dopracowaniu tego szczegółu (chociaż pierwsze zmiany zostały już dokonane na drugi weekend testów).

Zespół dopieścił również dźwięk w przypadku niektórych wystrzałów, a pewną ciekawostką na pewno będzie fakt, że najchętniej wykorzystywaną bronią podczas testów był M1928.


Zaloguj się, aby dodać komentarz