Strona główna Call of Duty Film Call of Duty nabiera kształtów. Znamy reżysera oraz scenarzystę

Film Call of Duty nabiera kształtów. Znamy reżysera oraz scenarzystę

2
PODZIEL SIĘ

Activision zamierza stworzyć całą serię filmów w świecie Call of Duty. Plany są ogromne, oczekiwania jeszcze większe, więc ekipa zajmująca się pierwszą produkcją będzie musiała zmierzyć się z naprawdę wymagającym zadaniem.

Zdaniem redakcji Variety pierwszy film w uniwersum Call of Duty zostanie wyreżyserowany przez niezwykle ciekawą personę. To Stefano Sollima (m.in. „Gomorra”„Suburra”„Soldado”) ma odpowiadać za projekt Activision.

Czy to dobry typ? Dowiemy się już 22 czerwca, bo w tym dniu na wielkim ekranie zadebiutuje wspomniany „Soldado” – jest to kontynuacja „Sicario” z 2015 roku, za którą odpowiadał Denis Villenevue.

Dodatkowo warto wiedzieć, że nad scenariusze ma pracować Kieran Fitzgerald (m.in. „Eskorta”, „Snowden”), jednak mężczyzna otrzymał za zadanie stworzenie nie tylko jednej opowieści, ponieważ to na jego barkach ma spoczywać cała seria filmów. Wcześniej Activision potwierdziło, że powstała specjalna grupa specjalistów, która tworzy kilka historii – opowieści z wielkiego ekranu nie będą ekranizacjami gier, ale mogą w istotny sposób odwoływać się do tytułów znanych z między innymi PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Za kinowe Call of Duty ma odpowiadać również sztab producentów z Activision (Stacey Sher, Nicka van Dyka i Bobby Kotick).  

2 Komentarzy do “Film Call of Duty nabiera kształtów. Znamy reżysera oraz scenarzystę”

  1. Zbyt dużego dorobku to on nie ma ale liczę na dobry film a nie monstrum pokroju filmów z TV4 :/

  2. Niestety obawiam się, że to właściwie jak każdy film powstały na bazie gry komputerowej, to będzie, delikatnie mówiąc, gniot, niezależnie od gwiazd w nim występujących.


Zaloguj się, aby dodać komentarz