Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper!

Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #1


 Dzisiaj światło dzienne ujrzał pierwszy dodatek do Black Opsa 2 o nazwie Revolution. Czy rzeczywiście wprowadza rewolucyjne zmiany? Tego pewni nie jesteśmy. Jesteśmy jednak pewni jednego- wraz z dniem premiery mamy całkowicie nowy trailer, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy. Więcej w rozwinięciu newsa.


 





 

 


Jako bonus przedstawiamy gameplay z nowej broni jaka została dodana do DLC- peacekeeper z diementowym kamuflażem.








Jakie są wasze opinie dotyczące nowego DLC?


{jcomments off}

COM_KUNENA_READMORE
Najlepszy kanał o Black Ops 2 w Polsce:
www.youtube.com/user/kasparowGaming

Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #2

Czy broń z DLC może podnieść osoba bez DLC?


CPU-I5 2500K
RAM-8GB
MOBO-AsRock P67 PRO 3 B3
GPU-GeForce GTX 560 Tii
PSU-OCZ ModXStream Pro 600W

Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #3

  • Axel93
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 185
"Z tego co pamiętam to nawet sami twórcy mówili, że osoby bez DLC będą mogły broń normalnie podnosić. Rzecz jasna nie będzie można jej umieścić w customowej klasie." ~Kasparow

Re: Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #4

  • oxvenom
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 93
  • Pukty: 28
na dzień wczorajszy osoba bez dlc nie może podnieść broni

wczoraj zabijałem sie granatem i kumpel chcial ja sobie zagrać i niesetety nawet nie widział broni leżącej przed nim.


przydałby sie kolejny patch.
po rozłaczeniu sie z multiplayer np na tryb zommbie i po powrocie do multi w mojej ustawionej klasie peacemaker nagle broń znika i zastepuja ja karabin"MTAR"


mało tego grająć ffa nowa bronia mniej wiecej w połowie meczu po migracji hosta
klasa znowu znika i zamienia sie automatycznie na "broń podstawowa B23R" i "broń zdodatkowa nóż"

Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #5

  • pomponik
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 265
DLC wygląda naprawdę fajnie

Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #6

kupiłem season pass przez steam za 49,99 ojro co daje mi 4 dlc z tego co czytałem, mapę nuketown na trybie zombie mam ale na multiplayera nadal nie posiadam ;/ czy ktoś też ma tak ? season pass kupiłem dwa tygodnie temu.

Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #7

  • Axel93
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 185
oxvenom: w normalnym meczu (czyt. bez dlc) jak się zabijesz granatem to też nikt nie może podnieść twojej broni... po prostu jej nie ma...

hebdzik69: bo to wczorajsze dlc tyczy się jedynie posiadaczy X360... osoby grające na PS3/PC czekają miesiąc dłużej...

wg. mnie razem z dlc powinien wyjść jakiś update dodający ACOG i Thermal Scope do SMG (i ogólnie pododawać parę innych 'zagubionych' dodatków)
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc temu przez Axel93.

Re: Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #8

  • sknich
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 324
  • Pukty: 29
@Hebdzik69

Jak masz PC to się nie dziw bo DLC ukaże się dopiero pod koniec lutego i dopiero wtedy aktywują się mapy multi. I między nami to cholernie przepłaciłeś bo w renomowanych key shopach urwałbyś co najmniej ćwierć tej ceny.
Gigabyte GA-970A-UD3,AMD Phenom II X4 965+SilentiumPC Spartan,8 GB Good Ram 1333,Gigabyte Radeon 6850 OC2 1GB,Seagate Barracuda 500GB i 160GB, Seagate Free Agent 1TB, Asus Xonar DG, OCZ ModX Stream 500W

Re: Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #9

  • MarrkixPL
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 6
  • Pukty: 3
@sknich
Renomowanych key shopach? Co masz na myśli, możesz podać jakieś linki (jak nie wolno tutaj to na pw)? Jeśli serio można gdzieś to kupić taniej to by mi to bardzo pomogło.

---------------------------------

O już znalazłem to co chciałem na forum tej strony, jednak jak masz wypatrzoną jakąś najlepszą według ciebie stronę to też możesz podać. Przepraszam za spam.
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc temu przez Agent_Halstein.

Re: Premiera pierwszego DLC do BO2 już dziś. Bonus filmowy- diamentowy peacekeeper! 1 miesiąc temu #10

Kolego MarrkixPL

Zapoznaj się z regulaminem, szczególnie z punktem 2.6, który złamałeś. Tym razem poprawiłem za Ciebie.

Agent_Halstein
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.40 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi epu94 Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Brayan . Nie zapomnij o zyczeniach!

miskov_92 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

ThePsycho będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

FallenEagle będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

łysio123 będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

FireWalker będzie obchodzić urodziny za 7 dni!

blazejwiecha będzie obchodzić urodziny za 7 dni!