Problem z Black Ops 3 (Xbox One)

O wszystkim co dotyczy Call of Duty: Black Ops 3. Plotki, domysły...

Moderator: Global Moderator

Pieczarkovy
Szeregowy
Szeregowy

Problem z Black Ops 3 (Xbox One)

Postautor: Pieczarkovy piątek, 13 maja 2016, 12:33

Na początku chciałbym zaznaczyć, że ten błąd jest w ostatnich dniach bardzo popularny wśród polskich graczy Black Opsa na XOne. Z tego względu liczę na to, że może ktoś sobie z tym poradził.

Parę dni temu wyszedł nowy patch, dzięki któremu gracze posiadający season pass otrzymali dodatkowe zrzuty na czarnym rynku. Oprócz tego doszły tzw. kontrakty, a także ekipy. Mój problem polega na tym, że gra mi się po prostu nie zaktualizowała. Nie pobrało patcha, przez co nie mam ani kontraktów, ani ekip. O bonusie nawet nie wspominając. Wyszukiwanie jakiegokolwiek meczu w multiplayer, czy zombie zajmuje ogromną ilość czasu. Jeśli już się to uda, to zazwyczaj gram tylko z ludźmi z Polski lub Rosji, czyli problem zapewne dotyczy w głównej mierze tych dwóch nacji.

Zwracałem się z tym problemem i do Treyarcha, i do Activision, i do facebookowej strony Call of Duty. Cisza. Jakiś gość z obsługi klienta w Activision poprosił mnie tylko o zdjęcie udowadniające, że tego season passa w ogóle posiadam. Po wysłaniu zdjęcia kontakt się urwał.

Na Youtube, czy Facebooku widziałem kilka komentarzy Polaków, którzy skarżą się na ten problem. Lecz dotyczy to tylko graczy Xbox One. Bardzo proszę o pomoc, jeśli jest ktoś, kto jest w stanie mi jej udzielić.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Pikol74
Szeregowy
Szeregowy

Re: Problem z Black Ops 3 (Xbox One)

Postautor: Pikol74 piątek, 20 maja 2016, 14:36

Mam ten sam problem -_- do tego dochodzi to że w trybie publicznym nie widzę nowego dlc nie mogę grać z nikim innym na mapie zombie lub multi nwm czemu, a jak chce grać solo to normalnie mi widać wszystkie mapy wie ktoś co może się stało?
Pieczarkovy
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Pieczarkovy poniedziałek, 23 maja 2016, 10:29

Jeżeli ktoś posiada wersję cyfrową, to ponowna instalacja na amerykańskiej lokalizacji pomaga. Gra oczywiście po angielsku, ale to chyba nie stanowi problemu.
Awatar użytkownika
tmc
Szeregowy Pierwszej Klasy
Szeregowy Pierwszej Klasy

Postautor: tmc poniedziałek, 23 maja 2016, 22:58

Potwierdzam u mnie tak samo. Kupiłem drugie dlc przez sklep Microsoft bo w grze jest tylko komunikat że jest dostępny ale ogólnie w pakietach dodatkowych map do kupna widnieje tylko dlc1. Niby mam zainstalowane dlc2 ale zdaje się że gra go nie widzi bo w trybie multiplayer bonus nie ma dostępu do gry tylko na mapach Eclipse. Na domiar złego w ten weekend można było grać na podwójnym pd broni niestety moja gra nie "zwracała " na to uwagi zresztą tak samo było z podwójnym pd rangi bodajże tydzień temu. A tak w ogóle to gra chyba przestała się aktualizować.

Wróć do „Call of Duty: Black Ops 3 - Dyskusja ogólna”