G18 nie-akimbo

Wszystko o uzbrojeniu i dodatkach

Moderator: Global Moderator

yuzuanvong
Kapral
Kapral

G18 nie-akimbo

Postautor: yuzuanvong poniedziałek, 10 maja 2010, 20:40

Kapitanczarny co ty za bzdury opowiadasz ?? jak to glock 18 nie został jeszcze wydany ??
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
A ten facet z czego strzela wdłóg Ciebie ??
Obrazek

i jeszcze jedna piekna fotka glocka osiemnastego z dodatkowym długim magazynkiem ,takim jak w grze.
Obrazek
Obrazek

Michael-Nightwish
Szeregowy
Szeregowy

G18 nie-akimbo

Postautor: Michael-Nightwish poniedziałek, 10 maja 2010, 22:48

Ja używam pojedynczego glocka z tłumikiem do SCAR-H. Dobry jest do ciasnych pomieszczeń,,ew jak mi się amunicja skończy w scarze, a niema innej broni pod ręką,aczkolwiek teraz przesiadam się na p2000.Latanie z jednym glockiem,jako broń zapasowa uważam za normalne, ale akimbo to przesada- spory zasięg, szybkostrzelność, nie trzeba celować. Na krótkie i średnie dystanse,ta broń akimbo jest za skuteczna jak na zapasową.
Ishtar
Sierżant
Sierżant

G18 nie-akimbo

Postautor: Ishtar środa, 12 maja 2010, 19:37

glock 18 pojedyncze nie jest noobowskie
akimbo strasznie sprayuje co wkurza jak nie wiem co przez co jest bardzo mocna bronia pod akimbo
ale po co grac pojedynczym skoro
-raffica lepsza(celnosc i sila)
-pp2000 lepsze(sila)
MADMAN
Kapral
Kapral

G18 nie-akimbo

Postautor: MADMAN środa, 12 maja 2010, 21:06

G18 na akimbo jest zabójcze, co nazywacie \'\'noobskim\'\'.Aczkolwiek jak podają staty - taka właśnie broń z akimbo ogranicza celność, a tu mamy niespodziankę, bo ten pistolet jest bardzo niecelny bez akimbo, natomiast z tym dodatkiem celność jest o wiele lepsza, chyba że dołączysz tłumik do glocka bez akimbo będzie lepiej.
Osobiście przyznam, że na początku gry chodziłem z tą bronią właśnie w double\'u, ale potem znudziło mi się takie łatwe granie i przeszedłem na spasa, od tamtej chwili to jest moja broń zapasowa używana do prawie każdej klasy.A jak już zacząłem temat ze spasem to powiem wam, że taki spas może więcej zdziałać niż G18, trzeba tylko posiadać umiejętność dobrego celowania.

sie rozpisałem ;d
Obrazek
Nick na steam: michu695
Ironek
Szeregowy
Szeregowy

G18 nie-akimbo

Postautor: Ironek środa, 12 maja 2010, 22:56

[quote="Neptune"][quote="Ironek"]W takim razie chciał bym ci osobiście podziękować z niszczenie tak fajnej gry jaką jest CoD. Rzygać mi się chce gdy patrzę na ludzi jak ty, którzy braki w zdolnościach, oraz intelekcie uzupełniają pukawkami, których powstydził by się każdy prawdziwy gracz. Amen.
[/quote]
A ja się nie zgodzę. Szczerze mówiąc żal mi dupę ściska gdy widzę takich "pro" graczy wyzywających innych od noobów i low\'ów każdego kto używa broni mieszczącej się w ich szeroko rozumianym pojęciu noobstwa. Człowieku, te bronie zostały stworzone po to by nimi grać a nie po to, by ktoś mnie wyzywał bo go zastrzelę z takiej a nie innej broni. Wtedy to świadczy raczej nie o moim, a o jego noobstwie, skoro nie potrafił temu zapobiec. Ja osobiście lubię biegać z modelami, spasem, g18 czy pepetką, nie po to by zrobić innym na złosć, tylko dlatego, że po prostu lubię te bronie .I żeby nie było - nie używam g18 w charakterze broni głównej - bo wtedy jest to faktycznie upierdliwe. A to czy innym przeszkadza, ze ich używam mam za przeproszeniem w dupie. Ignoruje ich wyzwiska w moim kierunku, bo takim "pro" graczom przeszkadza każdy kto go zabije. I tak:
-Snajperka - kampienie, czyli noobstwo
-Termiczny -noobstwo bo normalnie nie potrafi dostrzec innych.
-Czujnik pulsu - jw.
-Tuba - noobstwo nad noobstwami
-Broń zapasowa inna niż pistolet - noob co nie potrafi grać normalną bronią
-Komandos - noob co nie potrafi normalnie wziąć kogoś z noża
-Nóż - noob bo woli brać z noża zamiast pokazać skilla strzelając
-danger close - przydatny do tubingu, który jak wiemy jest noobski
-Oma - jw.
-SitRep - noobstwo, bo może zobaczyć ukrytego claymora i od razu wiedzieć gdzie prawdziwy "pro" kampi
-Każdy inny granat niż odłamkowy to też noobstwo
-Każdy używający lkm\'a to na 100% wallhacker
-Tolerowane są wyłącznie karabiny szurmowe i pistolety maszynowe, pod warunkiem, że nie będziesz zabijał "pro" graczy. Wtedy jesteś noobem. Jak nie wiesz czemu to oni i tak znajdą jakąś przyczynę.

Dlatego idź grać i jak nie chcesz - to po prostu nie używaj niektórych broni, ale nie wyzywaj za to innych.[/quote]

Nie każdy, kto nie lubi noobów musi być takim właśnie "pro" graczem. Ja na przykład jestem mocno przeciętny, lecz jestem prawie pewien, że gdybym miał w dupie innych i podniecał by mnie banalnie zdobyty exp to górował bym w podsumowaniach rozgrywek. Co to za durne tłumaczenie "skoro są takie bronie, to trzeba ich używać". W prawdziwym życiu możesz zbierać długi czas na plazmę, albo ją po prostu ukraść. Przecież wyjdzie na to samo. Znajomi, którzy grają mniej więcej tyle co ja robią już piąty prestiż (ja dopiero w połowie pierwszego), i chwalą się że "zabili trzech granatnikiem w trybie znajdź i zniszcz kilka sekund po starcie gry", lecz gdy przyjdzie im odstawić granatnik, g18, modele i pojawi się konieczność celowania to mnie nigdy nie pokonają. Ty osobiście "lubisz te bronie", ale nie przychodzi ci do łebka, że uczciwi ludzie, którzy nie idą na łatwiznę, przez twoje zamiłowanie do punktów sprzedają calla na giełdzie, po czym przechodzą na bf, w którym twórcy bardziej się zabezpieczyli przed takim gównem? Tacy jak ty nigdy nie poczują jak to jest przechytrzyć w s&d czterech chłopa, jako "ostatni ocalały" poprzez trenowaną godzinami taktykę. Bo ty schowasz się w trawie ze strzelbą z celownikiem na pół ekranu, żebyś czasem nie musiał nakierować myszki na wroga bo to zbyt skomplikowane i dziwisz się czemu wszyscy nazywają cie noobem.

Wikipedia: Przykłady zachowań [nooba] w grach

* utrudnia grę innym (często celowo)
gitex
Sierżant pierwszej klasy
Sierżant pierwszej klasy

G18 nie-akimbo

Postautor: gitex czwartek, 13 maja 2010, 00:44

Up
Bardzo ładnie napisane zgadzam się w 200% .
Pisze tylko tyle bo sam nie miał bym nic więcej do dodania.
czarek1411
Kapitan
Kapitan

G18 nie-akimbo

Postautor: czarek1411 wtorek, 18 maja 2010, 21:33

G18 bez akimbo też jest dobre...
ale strasznie kopie dlatego jak kolega kilka postów wyżej napisał do G18 dodaje się tłumik
Blood\'s flavor is so metallic, it\'s smell makes me go phrenetic...
Textures that I find in you is a thick viscous glue...
Like, some nights I become so keen, with all I touch and all I see...
There\'s a iron smell of blood in the air, and now I see it everywhere...

I\'ve been waiting for someone to find me and become apart of me...
I\'ve been waiting for you to come here and kill me and set me
Neptune
Sierżant
Sierżant

G18 nie-akimbo

Postautor: Neptune środa, 19 maja 2010, 15:29

Może źle zrozumiałeś mój post. Nie pisałem, że należy latać z g18 akimbo lub tubą bo takie bronie są w grze. Nie wyzywaj jednak innych gdy dostaniesz z takiej broni raz na jakiś czas. Nie mówię tu oczywiście o znacznej ilości przypadków, w której gracz gra tylko tym i po wejściu od razu przełącza się na tubę i spamuje z respa na resp. Wtedy, rzeczywiście, jest to irytujące. Osobiście używam tych broni w formie w jakiej powinny być używane, a więc jako broni zapasowych. W klasie snajpera, jak przychodzi do walki na bliski dystans i muszę szybko zmienić broń to wyciągam g18, pp2000 czy inny pistolet maszynowy. Mam się dać zabić, bo g18 jest uważane za \"noobskie\"? Tak samo z tubą, jak widzę, kampera który obłożył się z każdej strony claymorami i którego w normalny sposób nie dam rady zdjąć, to leci w niego granat.
Ale jak już wspomniałem nie popieram ludzi, którzy jedyne co robią to biegają z g18 i strzelają do wszystkiego co się poruszy. Denerwuje mnie to tak samo jak bieganie z tubą lub z nożem.
Ironek
Szeregowy
Szeregowy

G18 nie-akimbo

Postautor: Ironek środa, 19 maja 2010, 16:42

Oczywiście, użycie tego w celach powyższych jest nie szkodliwe, lecz stosunek takich jak ty do innych latających z tymi broniami to jakieś 1:100.
MediumHeadPL
Szeregowy Pierwszej Klasy
Szeregowy Pierwszej Klasy

Re: G18 nie-akimbo

Postautor: MediumHeadPL czwartek, 27 września 2012, 19:12

wszystkie bronie które opisujesz to badziew. jeśli broń zapasowa chcesz z akimbo to polecam m93 raffica, tmp i pp2000 ( to tych dwóch ostatnich dać powiększone magazynki ). g18 czy z akimbo czy bez niego jest za słaby ale ma przynajmniej największe magazynki
Awatar użytkownika
Buzzy
Pułkownik
Pułkownik

Re: G18 nie-akimbo

Postautor: Buzzy czwartek, 27 września 2012, 19:28

Nigdy nie bierze sie broni bocznej z dodatkiem akimbo ! Dłużej sie ją wyciąga i przez to często giniemy...
Poza tym w dobrych rękach UPS czy M9 w single handed jest dobrą bronią ;)

PS.Ja do klasy z interkiem mam jako secondary M9 i daje sobie rade bez problemu :>
Pomogłem ? Kliknij \"dziękuje\"
Obrazek

Wróć do „Call Of Duty: Modern Warfare 2 Broń,atuty,dodatki”