Nie chcesz oglądać reklam? Zarejestruj / zaloguj się

Zakładanie tematów i ich nazywanie

Zakładanie tematów i ich nazywanie

1. Zanim założysz temat, upewnij się, że odpowiedź na Twój problem już nie padła
2. Odpowiednio nazwij nowy wątek. Wykorzystaj pola tytuł i opis, aby jak najlepiej opisać swój problem. Hasła typu "Help", "Co mam zrobić" , nie wskazują na zawartość Twojej wiadomości, co zmniejsza szanse udzielenia pomocy.

Edytowany przez: Kapral
08-04-10 21:40:23
Postman
ADMIN
useravatar
794 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
2549
Ilość sond:
38
Ilość postów:
19382
Średnia postów na godzinę:
4.2
Informacje o użytkownikach:
 
Ilość użytkowników:
7524
Najnowszy użytkownik:
evestor66
Zalogowani użytkownicy:
1
Goście:
1126

Aktualnie zalogowani: 
Hofix

Forum legend:

 Wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony/Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty

 .

napisał Malsuer
May.27.10 00:30:48
napisał snipe
May.27.10 00:29:37
napisał Postman
May.27.10 00:25:37
napisał Baku
May.27.10 00:25:21
napisał miszelooo
May.27.10 00:12:02
napisał Malsuer
May.26.10 23:20:47
napisał miszelooo
May.26.10 23:20:22
napisał miszelooo
May.26.10 23:16:34
napisał Lankers
May.26.10 23:07:43
napisał Lankers
May.26.10 23:02:46
napisał Pallan
May.26.10 22:05:26
SEO by Artio
Najnowsze wiadomości: 6 godzin, 48 minut temu
  • Grzen1o : na qwercika trafilem pare razy, ale reszty niekojarze;p
  • miszelooo : Martunia, jakbyś chciała zagrać z kolegami z forum to tutaj masz więcej info i link do steam «link»
  • miszelooo : Mój nick w grze to Michal PL, mamy luźną grupę stworzoną z qwercikiem, obecnie jest 50 graczy, z czego ok 43 osoby z forum(tak szacuje). Gramy od tak sobie, ktoś kogoś zaprosi i się kręci impreza. Pewnie na Was trafiliśmy, niestety problemy ostatnio z łączeniem. Kiedy to się skończy bo krew zalewa.
  • Grzen1o : takie mam pytanko, czesto trafiacie w grze na ludzi z forum? mi sie to zdarza zadko i najczesciej jestem mile witany
  • Martunia : jak wejdziesz w archiwum, to wtedy dokładnie jest ;] wystarczy jedno kliknięcie więcej
  • Grzen1o : bo przewaznie tylko oni rozumieja ze martusia to kobiece imie :D, o tym czasie nie wiedzialem , ale lepiej zeby bylo na talerzu jak to sie mowi;DD
  • Martunia : @ Grzen: jak najedziesz na nick, to wyskakuje ile czasu temu dodano wiadomość A co do docinek od mężczyzn, to da się przeżyć...najgorzej jest jak mi dobrze idzie, tzn. prowadzę w ffa, to wtedy się zaczyna...Oczywiście dzieci są najgorsze, ale do takich odzywam się przez mikrofon i zazwyczaj milkną Wstyd tylko, że to polscy faceci tacy są
  • Grzen1o : moze by dodac do szałta czas kiedy wiadomosci zostaly preslane?
  • Martunia : @ miszelooo: Prawda, mam przed nickiem [TAS], ale nie jesteśmy typowym klanem, który planuje rozgrywki i treningi ;] Jesteśmy grupą Nie kojarzę Twojego nicka. Dziś graliśmy dominację; na jakiś Klan trafiliśmy i go ograliśmy, a potem nas wyrzuciło z serwera :] To właśnie na tej dominacji na Karacz(ch)i (jak to się pisze? bo nie pamiętam:P) ktoś powątpiewał w moją płeć P.S. Przepraszam, że napisałam 3 wiadomości pod rząd, ale chciałam przejść do nowego wiersza, a
  • Grzen1o : spolecznosc mw2 jest tak oblegana przez mezcyzn ze jak widza kobiece imie to odrazu wysmiewaja bo 90% dziewczecych imion to faceci, wiec musisz sie przyzwyczaic do docinek, ja juz widzialem kilka polskich "dziewczyn", ale niewiem na ile byly to osoby przeciwnej plci;p
  • Martunia : @ deton24: bez przesady z tym witaniem z dumą Ale miło mi
  • Martunia : @ Biba: Wiesz, może jestem facetem o piskliwym głosie i po tym też sądzić nie możesz
  • miszelooo : Martunia nie jesteś przypadkiem w jakimś klanie? Dzisiaj z ekipą spotkaliśmy na dominacji klan gdzie była Martunia, chcieliśmy się zmierzyć ale z lobby uciekli.
  • deton24 : A rzeczywiście na cześć swoich dziewczyn męższczyźni się nazywali kobiecymi imionami czasami. Z dumą witamy w społeczności strony
  • Biba : Martunia ja Ci wierzę :P. Ale naprawdę tak mało jest kobiet grających w FPS ;/
Zobacz archiwum

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać wiadomości