Nie chcesz oglądać reklam? Zarejestruj / zaloguj się

SpecOps - lista graczy

Re: SpecOps - lista graczy

Nick:Danio[PL]
Platforma:PC
Steam:RonaldoXD_PL
TS:tak
Mikrofon:tak
Jestem w miare czesto dostepny wiec mozna sie umuwic na wspolna gre 

ProsiakPL
Sierżant pierwszej klasy
133 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: SpecOps - lista graczy

kapitanczarny napisał:

Nick ze steam :  [NW]servo

Platforma:PC


Mikrofon:Nie

Proszę zagrajcie ze mną bo sam nie umiem przejść misji.

Ten który chce ze mną pograć niech pisze na wiadomości prywatne.

Kiedy zagramy????????????????????????????

damos
Szeregowy Pierwszej klasy
20 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: SpecOps - lista graczy

Steam:FROST_FROST
Nick:Avatar
Mikro/słuch.:mam/mam
TS/VT:brak,ale mogę zacząć używać.
Xfire:brak
żadko gram w specops,ale mogę zacząć.

Avatar
Specjalista
51 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: SpecOps - lista graczy

Nick: epic
Platforma: PC
Steam: epic lub epic_pl
Ventrillo / TeamSpeak: Nee
Mikrofon: Nee

epic
Szeregowy (Niemowa)
2 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: SpecOps - lista graczy

Nick: MIKI [PL]
Platforma: PC
Steam: mikiii13
Ventrillo: nie
Mikrofon: tak (nie wiem czemu ale mam dziwny glos troche w jak gadam przez mikrofon)
Uwielbiam spec ops. Mam wszystkie gwiazdki i chętnie komuś pomogę...

mikiii13
Szeregowy Pierwszej klasy
20 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: SpecOps - lista graczy

Nick: Brus78
Platforma: PC
Xfire: nie pamietam
Ventrillo / TeamSpeak: Tak
Mikrofon: tak
Nick na steam  Brus78 PL (szukaj  fiskeroza)
GG 4935014
Chętnie pogram z kimś w spec obs :)  z kimś  pełnoletnim ! pozdr

brus78
Amstaff PL
Szeregowy (Niemowa)
3 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
2556
Ilość sond:
38
Ilość postów:
19451
Średnia postów na godzinę:
3.3
Informacje o użytkownikach:
 
Ilość użytkowników:
7543
Najnowszy użytkownik:
PneumoCOCK
Zalogowani użytkownicy:
1
Goście:
70

Aktualnie zalogowani: 
migelon81

Forum legend:

 Wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony/Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty

 .

napisał snipe
May.28.10 03:47:55
napisał PneumoCOCK
May.28.10 01:33:06
napisał miszelooo
May.27.10 23:40:11
napisał Malsuer
May.27.10 22:59:56
napisał Kamilfree
May.27.10 22:24:08
napisał joshmx
May.27.10 22:18:03
napisał readher
May.27.10 21:59:36
napisał Malsuer
May.27.10 21:30:52
napisał smrodek11
May.27.10 21:21:49
SEO by Artio
Najnowsze wiadomości: 2 godzin, 5 minut temu
  • miszelooo : multi claymore wykonane
  • miszelooo : wróg musi Tobie rzucić stun/flash, no i Ty go jak nożem do rzucania trafisz wtedy zaliczy. wyzwanie co do? - najlepiej grając z raportem, trzeba zabić przeciwnika strzelając przez ścianę w ładunek wybuchowy(c4, claymore)
  • Grzen1o : hm musze zasiegnac opini, wyzwanie co do?, zabij kogos nozem bedac ogluszony lub oslepiony, no wiec zucam flaszem typa potem podchodze zucam sobie i zucam lub dzgam nozem, nic, potem to samo ze stunem nic, to musi byc wrogi flasz?, i jaki to noz musi byc, kiedys to zrobilem ale nie zwracalem uwagi kto kogo i co
  • Grzen1o : e tam mysle ze jak ktos ma problem i napisze w shoucie to dostanie odpowiedz i bedzie OK, a jak zalozy temat to sie na niego rzuca z zembami, zeby poszukal niezasmiecal forum bezsesownymi postami itp, mozna zalozyc temat ale chyba gdzies juz to bylo
  • Postman : poza tym błąd z localization.txt był już nie raz poruszany,poszukaj a znajdziesz odpowiedź
  • Postman : shoutbox nie służy do udzielania pomocy. proszę założyć temat na forum, w końcu od tego jest. prośby o pomoc w shoucie będą usuwane. post na forum zostaje dla innych potrzebujących, w shoucie jak wiadomo nie.
  • Grzen1o : ten blad z teog co [pamietam nie ejst taki powazny mi sie udawalo po wcisnieciu ok i odpaleniu go ponowcnie;p, mzoe usun steam.dll niech steam sie zupdatuje na nowo, moze ebdzie ok, mw2 zaskakuje wiele razy, juz mialem tyle dzwinych bledow, mam kiklka z nich jako screen, i staram sie robic screen na kazdym nowym errorze;]
  • krzysinho : Moglby mi ktos pomoc? Wczoraj gralem w cod, wszystko bylo ok. Dzisiaj odpalam i mam czarny ekran. A po chwili wyskakuje komunikat: Could not load localization.txt. Single dziala normalnie. Zrobilem reinstalke gry i sprawdzilem integralnosc plikow cache. Wie ktos jak temu zaradzic?
  • miszelooo : Mistrz KM działa na każdym trybie, ja na dominacji zrobiłem, możliwe że nie miałeś odblokowanego wyzwania dlatego nie zaliczyło, a ten powietrznodesantowy, wystarczy podskoczyć i np. ze spasa sprzątnąć 2ludzi
  • Grzen1o : niezle niezle, tez siedze na 10 presie, ale mam jeszcze pare wyzwan do zrobienia ktorych jakos mi sie nie chce a multifrag robie sobie powolutku;p, np: 5 streak z KM, kiedys to zrobilem na skidrow na tdm teraz gralem ctf i na wasteland zabilem wiecej niz 5 z km pod rzaad i nie zaliczylo;/ to tylko na tdm dziala?, powietrznodesantowy cczyli 2 streak w locie, jakos niemialem do tego szczescia, red carpet zrobilem na 8 lub 9 presie, szkoda ze nie na 10 bo bym mial spokuj , mialem z 10 razy 5 zabic
  • miszelooo : «link» podobna akcja, nawet bardzo, tylko że ja zabiłem czterech
  • miszelooo : 4osoby 1claymorem, na terminalu w przejściu do kokpitu, jeden zablokował tarcza przejście a za nim 3gości, ten huk coś pięknego, do wyzwania policzyło mi jako 3multi ofiary
  • miszelooo : na sztabie tak jest, jak bronie sztabu rozstawie claymory później zginę(czekam na odrodzenie) i claymory są dalej aktywne. Od lutego siedzę na 10prestiżu, jakby było ich więcej to zakładam że teraz miałbym 20prestiż. Dopiero teraz biorę się za claymory bo wcześniej robiłem inne wyzwania, ogólnie wyzwań zostało mi 5(mach 5, dyktator, chirurg, zabojca MVP no i multi clay) (oprócz broni bo to by się robiło jeszcze rok albo więcej)
  • Grzen1o : a co do samych cleyow, zauwazylem juz jakis czas temu pewna niescislosc, cos jakby javelin bug na claymore, jak zabijalem goscia to zostawal po nim clay, i to na bank nie on podkladal bo biegl sobie koles niewidzial mnie zabilem go w plecy jakos i spadl cley, duzo razy widzialem jak po smiertnie zostawaly po ludzial claye, pewnie to jakis glicz, ktorym sobie robia fragi ludzie
  • Grzen1o : ja mam chwilowe znudzenie mw2, musze pgorac w cos innego przez pewien okres, ciagle sie denerwuje jak mi dobrze idzie to po mapie kick ;/, czasem trafia sie takie nubki ze robie po 40 na runde a za mecz kick a tak bym ustawil nuka na nastempna to by wszedl luuuzakiem ;D
Zobacz archiwum

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać wiadomości