Nie chcesz oglądać reklam? Zarejestruj / zaloguj się

zhackowany serwer

zhackowany serwer

witam przed chwilka zagrałem w xbox live w trybie wojna ląd i trafiłem na hosta, po załadowaniu gry straciłem wszystkie emblematy, tytuły i wszystkie dodadki do broni.Wszystkie wyzwania itm mam na zero. Czas gry mi skoczył na -70680d a porażki na -1337777167.Idzie cos zrobić żeby powrócić do poprzedniego stanu

korek81
Szeregowy (Niemowa)
1 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: zhackowany serwer

....................Nie moge po jaki teges zakladasz nowy temat jak jest ich od groma ?!? NIE nie da sie tego przywrocic bedziesz mial tak jak miales cienki prest to se wbij za expa nowy jak masz 10 to coz bedziesz mial na - i tak juz jest nic na to  nie poradzisz , a i moze by tak zrobic ze jezeli ktos ta juz taki temat to zeby wyskakiwalo ze juz takie cos bylo a nie ;/ Takich tematow to jest od liku.

Terminator
Kapral
68 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: zhackowany serwer

to nie znaczy ze masz spamowac....  prawda tka ze masz przerabane bo na PC to mozna jakos dane przywsrocic a na x'ie to chyba nie

RazzoZ
Kapitan
234 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: zhackowany serwer

Terminator napisał:

....................Nie moge po jaki teges zakladasz nowy temat jak jest ich od groma ?!? NIE nie da sie tego przywrocic bedziesz mial tak jak miales cienki prest to se wbij za expa nowy jak masz 10 to coz bedziesz mial na - i tak juz jest nic na to  nie poradzisz , a i moze by tak zrobic ze jezeli ktos ta juz taki temat to zeby wyskakiwalo ze juz takie cos bylo a nie ;/ Takich tematow to jest od liku.

Naucz się kolego poprawnie budować zdania, a dopiero później wypowiadaj się na forum.

Na PC na pewno się da. Raz przywracałem

Kod:

Lost Multiplayer stats or rank


If you have recently lost stats or rank in this game, you may be able to recover this information as outlined:

    * Go to the Steam folder and find the Modern Warfare 2 install folder
          o Default location: C:\Program Files\Steam\Steamapps\common\call of duty modern warfare 2\
    * Open the \players\ folder
    * The multiplayer profile is updated regularly as a .stat file and also includes a backup file.
          o All original profile files begin with md202ef8d and backup files will begin with md202ef8d.bak
    * Locate the profile and backup .stat files with the most recent "Date Modified" listed in Windows
    * Move the profile .stat file to a new location (Creating a new folder and placing it here should be fine)
    * Rename the backup .stat file and remove the ".bak" from the filename
    * Launch Steam and re-test this game.

marduk
Szeregowy (Niemowa)
1 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: zhackowany serwer

marduk napisał:

Naucz się kolego poprawnie budować zdania, a dopiero później wypowiadaj się na forum.

No wiesz ja nie zwracam uwagi czy jest ł czy l , ą -a itd albo gdzie stawiac dobrze przecinek pisze szybko i nie zwracam uwagi na takie pierdoly (wiem ze zaraz ktos sie wypowie ze to nie jest pierdola itd...)

Terminator
Kapral
68 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: zhackowany serwer

Terminator napisał:

No wiesz ja nie zwracam uwagi czy jest ł czy l , ą -a itd albo gdzie stawiac dobrze przecinek pisze szybko i nie zwracam uwagi na takie pierdoly (wiem ze zaraz ktos sie wypowie ze to nie jest pierdola itd...)

... Co tylko dobitnie świadczy o twojej kulturze osobistej i poszanowaniu języka ojczystego.  Szybko pisać to ty możesz 5 minutową kartkówkę w szkole, albo wiadomość na gadu-gadu... ale tutaj masz czas i opcję "Podkreśl błędy" 

korek81 napisał:

Czas gry mi skoczył na -70680d a porażki na -1337777167.Idzie cos zrobić żeby powrócić do poprzedniego stanu

Tak jak napisał kolega wyżej: na PC na pewno się da. Co do Xbox'a 360 - nie mam pojęcia gdzie tam się zapisują ustawienia i opcje związane z twoim kontem w danej grze. Jeżeli na jakimś zewnętrznym serwerze, który masz "tylko do odczytu"... to raczej czarno to widzę.

LuziNLQ
Specjalista
56 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
2586
Ilość sond:
38
Ilość postów:
19737
Średnia postów na godzinę:
4.5
Informacje o użytkownikach:
 
Ilość użytkowników:
7596
Najnowszy użytkownik:
toudi-di
Zalogowani użytkownicy:
10
Goście:
188


Forum legend:

 Wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony/Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty

 .

napisał Rynvord
May.31.10 00:39:51
 .. (1)
napisał gitex
May.31.10 00:15:06
napisał Rynvord
May.31.10 00:07:09
napisał gitex
May.30.10 23:31:24
napisał Rynvord
May.30.10 23:26:11
napisał miszelooo
May.30.10 23:11:59
napisał miszelooo
May.30.10 23:07:45
napisał miszelooo
May.30.10 23:02:51
napisał LuziNLQ
May.30.10 22:48:16
napisał Postman
May.30.10 22:47:13
napisał LuziNLQ
May.30.10 22:42:33
napisał Deagle
May.30.10 22:37:06
SEO by Artio
Najnowsze wiadomości: 3 godzin, 56 minut temu
  • Grzen1o : znajomi ktorzy nie maja mw2 org ofc*
  • Grzen1o : czit czit czit! :D, ja czekam az dadza mozliwosc dodawania znajomych do alter, wtedy bede mogl pograc ze znajomymi ktorzy niemaja mw2, narazie jade dalej na legalu
  • KUBUSekPL : Ja nie spróbuje bo jednego banana dostałem :>. Więc drugiego już raczej nie oberwę :D.
  • Grzen1o : heh to moze snajper sproboj^^, niby jak mw2 jest w innym folderze to niejest uruchamiany razem ze steam wiec chyba niebedzie meidzy nimi komplikacji, ale co bedize pisac w steam ze grzen1o gra w gre poza steam mw2 ? :D
  • SnajperPL : Ktoś musi spróbować pierwszy ;>.
  • deton24 : ta, tylko żebyś nie miał mw2 w tym samym folderze co dawniej, tak mi się wydaje, ale nie biorę za to odpowiedzialności bo to dość ryzykowne
  • Grzen1o : mam takie pytanko czy moge miec odpalony steam podczas grania na alteriwnet ze skopiowanego fodleru mw2?
  • Grzen1o : jakie prosby ocb ja nie w temacie chyba:D
  • Grzen1o : tzn ajkies?
  • deton24 : bez
  • Lankers : Dołączam sie do prośby złożonej przez Vcl Mozarta
  • Grzen1o : dobra domyslilems ie ze to ta konsola troche niewygodnie ale niech bedzie, a komendy wpisuje z "/" ??
  • KUBUSekPL : @Grzen1o: Jeden z moich znajomych gadał z Insignią i dowiedział się że zapraszanie ma wyjść za jakiś tydzień max.
  • KUBUSekPL : @Grzen1o: Konsola jest odblokowana ;D. Minimalizujesz grę i ją zaznaczasz.
  • Grzen1o : dalej gram org ale wlasnie chcialem sprobowac ze znajomym
Zobacz archiwum

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać wiadomości