START | Forum | Przyszłe gry... | Modern Warfare 3 | Zmieniaj ile wlezie w MP

Zmieniaj ile wlezie w MP

Zmieniaj ile wlezie w MP

Cześć,

Ostatnio myśląc o MW3 wpadłem na dość banalny pomysł. Jest nim narzędzie, które dostawał by każdy, kto zakupił by serwer MW3 Multiplayer.

Powiedzmy, że w multi są tuby, czujniki pulsu i inne wkurzające ludzi szajstwa, ale są one tylko do podkreślenia tego, że MW3 to lata najnowsze. W ów wyżej wymienionym narzędziu admin serwera mógłby robić wszystko - zablokuj ten perk, dodatek, broń na serwerze. Powiedzmy mógłby zablokować tubę. Jak by to wyglądało? Gdyby ktoś na jego serwerze wybrał tubę, na ekranie pokazał by się czerwony napis "Dodatek zablokowany". Gdyby używał zablokowanej broni i chciał z niej strzelić, także pokazał by mu się taki napis. Można by było używać także tego narzędzia for fun - zablokuj wszystkie bronie oprócz noża, czyli gra tylko na kosy, luv zablokuj sam nóż. W narzędziu nie musiałyby znajdować się tylko opcje blokowania broni lecz także inne opcje np. grawitacja, zwiększ/zmniejsz szybkosztrzelność, celność czy siłę danej broni, zmień kolor dymów na zielony, pozwól na noszenie 3, 4 czy 79 broni, dodatków, perków itp., itd...

Zagralibyście w taką grę?

Matiseq
Matiseq
Specjalista
34 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Zmieniaj ile wlezie w MP

Napewno ułatwiło by to grę połowie a druga by tylko narzekała, ale co do wyjścia (jeśli to się w ogóle stanie) MW3 możemy tylko spekulować.

Kung Fu Panda
Kapitan
205 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Zmieniaj ile wlezie w MP

człowiekowi nie dogodzisz, jedni by mieli radochę inni by na to kneli ile wlezie

cermer
Karmelowy potwór
Pułkownik
470 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Zmieniaj ile wlezie w MP

Jest to do zrobienia przecież bez problemu i bez takiego narzędzia. Hmm w cod4 o ile dobrze pamiętam były serwery tylko na norze itp ... chodzi mi o te Promod'y one zmieniały grę tak jak mówiłeś ale w nich nie nabijało lvli.

cod4 -> mw2 -> bo

eny
Szeregowy Pierwszej klasy
18 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Zmieniaj ile wlezie w MP

Ja bym zrobił tryb normalny z dozwolonym wszystkim.
A w HardCore zablokował wszystkie głupoty :d

nox-avenger
Sendil
Kapral
84 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Zmieniaj ile wlezie w MP

A ja bym z tego rpga zrobił, grafike noża na mieczyk, tarcze na tarczę ze skóry, kusze i łuki...

blackmeritum
TAKI SOBIE PAN
Moderator
417 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Zmieniaj ile wlezie w MP

Niezły pomysł, ale wątpie żeby to wypaliło. Jeśli ktoś naprzykład zablokuje wszystko, to co my będziemy robić w tym mw3?

We must only...SURVIVE...
Hunters is never sleep, we hunt on day and night.
"Remember, no russian"

ModernVision
Hunter
Szeregowy Pierwszej klasy
26 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Zmieniaj ile wlezie w MP

Kung Fu Panda napisał:

Napewno ułatwiło by to grę połowie a druga by tylko narzekała, ale co do wyjścia (jeśli to się w ogóle stanie) MW3 możemy tylko spekulować.

O iw już od dawna nic nie słychać, podobnież się odbudowało i wydaje mi się że po cichu pracują nad mw 3, oczywiście jeśli to prawda dowiemy się o tym w roku w którym będzie premiera gry ( o ile moje podejrzenia są prawdziwe).

A co do tematu to dobre rozwiązanie, np. admin ustawi że serwer bez tub i gracz nie będzie mógł z niej strzelać i to było by fajnie, albo np. ustawił by że tlyko można używać jedengo typu broni itd. .

bioshock
Generał broni
854 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Zmieniaj ile wlezie w MP

Albo by ustawil brak debili ... Ahhh marzenia ;]]

The51Master
Ten co wymiata
Porucznik
187 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych


Informacje forum


Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty
SEO by Artio