START | Forum | Call Of Duty Black Ops | Dyskusja ogólna | Patche - topic zbiorczy

Patche - topic zbiorczy

Re: Patche - topic zbiorczy

Ja dziś przeinstalowałem system z 7 na xp i gra zaczęła płynnie chodzić w singlu i multi, a wcześniej tak ścinało, że się grać nie dało.

jarekpl
Szeregowy Pierwszej klasy
20 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

jarekpl napisał:

Ja dziś przeinstalowałem system z 7 na xp i gra zaczęła płynnie chodzić w singlu i multi, a wcześniej tak ścinało, że się grać nie dało.

A podaj konfigurację kompa i system (servic pack też)

michu11711
Szeregowy (Niemowa)
8 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

Martum napisał:

U mnie po tym patchu rozgrywka wygląda płynniej.
Sprzęt mam mocarny i FPSzawsze od 60 w góre ,ale mimo tego było lekkie wrażenie braku płynności ,a po tym patchu zmieniło sie na lepiej. Teraz obraz jest płynny

A u mnie po patchu zacinki są co 2 sekundy,przed patchem były co 10 sekund.Tak pomógł. Komp to Hp Pavilion dv7, Radeon 4650,4 Gb ram,Win Vista 64

Carlito
Specjalista
46 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

Amd Athlon64 x2 6400 3,2 Ghz
Płyta główna Gigabyte GA-MA770-DS3/S3
Nvidia Geforce 8800 GT 512 MB
4 GB Ram
Windows XP Home Edition Service Pack 3

jarekpl
Szeregowy Pierwszej klasy
20 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

noe995 napisał:

Po tym patchu wszystko mi sie spierdzielilo, freezy, lagi, na najmniejszych detalach na moim sprzecie to nie moze byc wina moja, tylko gry, dla tego odkladam Coda bo na bok, i wracam do GTA IV i MW2, czekajac na nastepnego patcha. Chcociaz watpie ze takie Treyarch naprawi to, oni sami nie wiedza pewnie przez co to jest spowodowane.

Cofam to co powiedzialem, starczylo poprostu usunac zmodyfikowany config zeby sie ten podstawowy sciagnal, teraz gra smiga bez ani jednego laga, tylko ze mam 30fps ale gra sie prze zajebis**e :)

Zapraszam na moj kanal na youtube: http://www.youtube.com/user/noe995mw2

noe995
Kapral
91 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

noe995 napisał:

noe995 napisał:

Po tym patchu wszystko mi sie spierdzielilo, freezy, lagi, na najmniejszych detalach na moim sprzecie to nie moze byc wina moja, tylko gry, dla tego odkladam Coda bo na bok, i wracam do GTA IV i MW2, czekajac na nastepnego patcha. Chcociaz watpie ze takie Treyarch naprawi to, oni sami nie wiedza pewnie przez co to jest spowodowane.

Cofam to co powiedzialem, starczylo poprostu usunac zmodyfikowany config zeby sie ten podstawowy sciagnal, teraz gra smiga bez ani jednego laga, tylko ze mam 30fps ale gra sie prze zajebis**e :)

No kurde,a ja nic w confingu nie mieszałem i nie wiem co poradzic na te freezy

Carlito
Specjalista
46 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

Carlito napisał:

noe995 napisał:

noe995 napisał:

Po tym patchu wszystko mi sie spierdzielilo, freezy, lagi, na najmniejszych detalach na moim sprzecie to nie moze byc wina moja, tylko gry, dla tego odkladam Coda bo na bok, i wracam do GTA IV i MW2, czekajac na nastepnego patcha. Chcociaz watpie ze takie Treyarch naprawi to, oni sami nie wiedza pewnie przez co to jest spowodowane.

Cofam to co powiedzialem, starczylo poprostu usunac zmodyfikowany config zeby sie ten podstawowy sciagnal, teraz gra smiga bez ani jednego laga, tylko ze mam 30fps ale gra sie prze zajebis**e :)

No kurde,a ja nic w confingu nie mieszałem i nie wiem co poradzic na te freezy

Wylacz synchronizacje ze steam cloud, defragmentuj pliki gry, i sprawdz spojnosc plikow.

Zapraszam na moj kanal na youtube: http://www.youtube.com/user/noe995mw2

noe995
Kapral
91 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

uważasz, że wyłączenie synchronizacji ze steam ... pomoże na lagi warpy? hmm tylko wtedy wszystkie Twoje osiągnięcia zapisują się na kąpie dobrze rozumiem tak?

cod4 -> mw2 -> bo

eny
Szeregowy Pierwszej klasy
19 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

hmmmm tak też sobie ich przy pracy wyobrażam patch

SzymonSAN
PimPamPlum
Specjalista
33 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

dobre dobre ... no pewnie, że tak jest. dla takich programistów ... to nie powinien być problem zlokalizowanie "usterki" w kodzie gry i naprawienie "jej" wydając nawet patch warzący gruuuuuuuubo .... ;]

zaczynam powoli myśleć, że BO = R.I.P

cod4 -> mw2 -> bo

eny
Szeregowy Pierwszej klasy
19 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

Mi przesiadka na xp dużo pomogła, jakieś zacięcia widać tylko na początku meczu (raczej problem ze zbyt dużymi detalami) i w wyborze serwera. Tyle że wcześniej (na Win7) po kilku minutach gry nie dostawałem artefaktów na ekranie i zwiechy komputera. :(

Mi sytuacja przypomina trochę Enemy Territory: Quake Wars. Gra sama w sobie całkiem niezła, ale deweloper nie potrafił wysłuchać graczy przez co, zamiast nowej gry klanowej szybko odeszła w zapomnienie. Podejrzewam, że przez bugi w BO będzie podobnie.
Najgorsze z tego i tak jest to, że gra dostanie masę nagród, zostaną wydane płatne DLC, które będą kupować rodzice swoim pociechom (bo kto inny twierdzi (mając i7, 16GB ramu i 4 karty w SLI), że nie ma problemu, tylko cała reszta ma za wolne kompy?). Może faktycznie czas wrócić do CoD:MW, były dedyki, gra dobrze zrobione, większość cheaterów wyemigrowała do MW2 i BO.

pingwinek
Szeregowy (Niemowa)
9 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=71&t=313146&sid=svqftu7k6chkvv107ciib21di2

]We are listening to you and we’ve been busy working on updates based on feedback from the community. We have already deployed a number of updates, and there will be many more to come. Stay tuned right here for all the latest info.

z tego co tu wynika to mają jakieś juz prawie gotowe aktualizacje ale czy to beda te ktore powinny byc?
niewiadomo.Dla mnie powinien on tan na poczatku napisać chociaz o tej optymalizacji i o problemie u niektorych graczy;/

Edytowany przez: kodak
Wczoraj 09:13:03
kodak
Szeregowy (Niemowa)
10 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Patche - topic zbiorczy

Wątek połączony. Nie zakładajcie bezmózgo nowych tematów, tylko kontynuujcie w już istniejących.

qwercik
TWÓJ PAN I WŁADCA!
Moderator
981 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych


Informacje forum


Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty
SEO by Artio