Krytykujemy COD'a:BO

Krytykujemy COD'a:BO

Witam, skoro podobych tematow nie widzialem to ja postanowilem otworzyc taki, gra miala byc epicka, no coz troche wpadli z samego poczatku, ale pomijajac te lagi sa jeszcze inne rzeczy ktore da sie skrytykowac. Ja mam pare:
Hmm, polowa postaci biega bez kevlarowych helmow, co znaczy ze nic im nie chroni glowy(oprocz husteczki albo czapki, bereta ) , tylko czemu headshota za pierwszym strzalem nigdy nie walnelem? Wlasnie bo slaba bron... (np. ak47) ja mysle ze przecietny czlowiek nawet jak by dostal z glocka w glowe to by umarl, nie zaleznie od jakiej odleglosci.
Kolejna rzecz to ze np. mam nacelowanego typa prosto na celowniku strzelam, a tu nic! I oczywiscie zaliczam deda.
Tydzien minal od premiery a tu juz kwitna pierwsi cziterzy ak74u bez recoila? hmm, nie zdaze sie wychylic ze sciany i BOOM HEADSHOT! Nie raz mi sie zdarzylo :).
Oczywiscie gierka fajna (na 100% najlepszy FPS w jaki gralem), ale wedlug mnie troche czasu minie, zanim kazdy znajdzie "swoj server" na ktorym bedzie spedzal cale dnie z adminami itd... pozyjemy zobaczymy.

Zapraszam do krytykowania. :))
P.S: pewnie duzo ludzi mnie skrytykuje za ten temat, ale niestety wszystko ma swoje wady i zalety :).

Edytowany przez: noe995
15-11-10 20:31:49

Zapraszam na moj kanal na youtube: http://www.youtube.com/user/noe995mw2

noe995
Kapral
79 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Krytykujemy COD'a:BO

Oczywiscie gierka fajna (na 100% najlepszy FPS w jaki gralem), ale wedlug mnie troche czasu minie, zanim kazdy znajdzie "swoj server" na ktorym bedzie spedzal cale dnie z adminami itd... pozyjemy zobaczymy.

Serwery ModernWar.pl

Niestety, jak na razie musisz tych serwerów szukać po nazwie. Komenda "connect", ma być dopiero dodana w (nie tym co teraz będzie) patch'u.

tofikowski
Major
417 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Krytykujemy COD'a:BO

tofikowski napisał:

Oczywiscie gierka fajna (na 100% najlepszy FPS w jaki gralem), ale wedlug mnie troche czasu minie, zanim kazdy znajdzie "swoj server" na ktorym bedzie spedzal cale dnie z adminami itd... pozyjemy zobaczymy.

Serwery ModernWar.pl

Niestety, jak na razie musisz tych serwerów szukać po nazwie. Komenda "connect", ma być dopiero dodana w (nie tym co teraz będzie) patch'u.

Bardzo chetnie dolacze, a servery  hostowane w polsce czy w niemczech?

Zapraszam na moj kanal na youtube: http://www.youtube.com/user/noe995mw2

noe995
Kapral
79 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Krytykujemy COD'a:BO

Niby w Polsce... Po więcej info, pytaj "wyżej postawionych".

tofikowski
Major
417 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Krytykujemy COD'a:BO

Witam!!! Powiem tyle  moim zdaniem jak usprawnią w BO multi powinni nam wszystkim zresetować staty i wszyscy byliby równi a nie ,bo ten ma lagi ,a ten nie.Miała być gra roku a jest wersją beta roku  (ku....a).Ostatni raz kupuję preorder i już się nabrać nie dam.Jeśli chodzi o cheatrów to grając w MW2 dla nie to nic dziwnego tylko pionki z tabletami latają ,bo na tyle ich stać.Pozdro wszystkim wkur....nym:D

Pover1
Szeregowy (Niemowa)
7 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Krytykujemy COD'a:BO

Ja zkrytykuje Black Ops  za :
- Brak klimatu w multi
- Tak tragicznych respów nie widziałem
- Tragiczne dźwięki broni
- Słaba , matowa , nudna grafika
- Na radarze nie widzę na niebiesko kumpli jak w MW2
- Nieciekawe perki , czegoś im brakuje
- Zbyt duża rzeźnia , zbyt chaotycznie
- Słaby głos komentującego
- Bronie w menu gry powinny realniej wyglądać
- Modele broni w grze nudne i nieciekawe
- Dużo niedoróbek graficznych

Martum
ALFA I ROMEA
Major
394 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Krytykujemy COD'a:BO

Mnie osobiście dobija Ice Cube* komentujący działania MAC V SOG podczas gry.  Inne głosy również sprawiają wrażenie takich bez emocji. Nie ma to jak rusek drący się do radia, że AC-130 leci w MW2.

*jakby ktoś nie wiedział, to Ice Cube jest typowym gangsta raperem z charakterystycznym gangsterskim akcentem.

Pitreq
Szeregowy Pierwszej klasy
17 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Krytykujemy COD'a:BO

Dokładnie. W MW2 głosy są emocjonujące. Gość krzyczy ,ze AC 130 nadlatuje itp.
W BO słychać to jak jakiś przypakowany kozak gada nam przez radio co i jak

I te bronie brzmią jak zabawki. Fakt ze jest lipa ,ale w ich poprzedniej produkcji COD WaW to już całkiem była tragedia.
Nie rozumiem tych ludzi.... Jak można dać takie dźwięki do karabinów

Martum
ALFA I ROMEA
Major
394 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Krytykujemy COD'a:BO

Nie ma to jak typowy hardocorowy dzwiek AK47 lub barreta z mw2, to dopiero dziwieki byly....

Mam pytanko, czy wy tez tak macie ze np. naciskacie przycisk od noza, a on sie "nie wbija" i w tym czasie gosciu was dzga, watpie ze to lag poniewasz na wloskich servach mam ping ok. 70 a inni 80-90, to moze ja jakos cela nie mam? To samo mam z broniami palnymi, gosciu prosto na celowniku dostaje 8 kul nie ma hitmarkera i padam -.-, powoli mnie to odcheca od gry, jakies porady?

Zapraszam na moj kanal na youtube: http://www.youtube.com/user/noe995mw2

noe995
Kapral
79 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych


Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
3752
Ilość sond:
46
Ilość postów:
36126
Średnia postów na godzinę:
10.1
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
9731
Najnowszy:
kingakrzysztof
Zalogowani:
11
Goście:
303


Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty
SEO by Artio