Strona główna Call of Duty Perki / Atuty w Call of Duty 4 Modern Warfare i Modern...

Perki / Atuty w Call of Duty 4 Modern Warfare i Modern Warfare Remastered

7
PODZIEL SIĘ

Grupa 1

 

alt

C4 – Jeden z pierwszych perków. Daje on dwa zdalnie odpalane ładunki C4. Po rzuceniu ich na ziemię, gracz może oddalić się na znaczną odległość i zdetonować je z ukrycia. Można to zrobić poprzez detonator, lub poprzez dwukrotne, szybkie naciśnięcie klawisza użyj (domyślnie f).  Perk ten znakomicie nadaje się do zastawiania pułapek na przeciwnika.

alt

Granat Specjalny x 3 – Daje on graczowi 3 granaty specjalne do wyboru – błyskowe lub ogłuszające. Dymnych granatów perk nie dotyczy. Jest on idealny dla osób lubiących przeć cały czas do przodu.

alt

RPG x 2 – Perk dzięki któremu gracz otrzymuje 2 niekierowane rakiety RPG. Jest on bardzo przydatny przy eliminowaniu wrogich helikopterów i większych skupisk piechoty.

alt

Claymore x 2 – Jeden z przydatniejszych perków w trybie Serach & Destroy. Daje on dwie stacjonarne miny claymore. Jeżeli dana osoba wie gdzie prawidłowo takowe umieścićm to stają się one potężną i niebezpieczną pułapką. Można je zauważyć tylko dzięki dwóm krótkim wiązkom laserowym.

alt

Odłamkowy x 3 – Praktycznie taki sam dodatek jak Specjalny granat x 3, jednak w tym przypadku otrzymujemy trzy granaty odłamkowe. Bardzo dobra rzecz dla odób lubiących oczyszczać niepewne miejsca z bezpiecznego miejsca.

alt

Bandolier – Perk ten daje ci dwa magazynki więcej do każdej broni. Bardzo dobra rzecz do karabinów z wysoką szybkostrzelnością, które szybko tracą naboje. Dodatek rekomendowany dla osób lubiących szturm i niebojących się strzelać. Jest to jeden z dwóch dostępnych perków na modzie PAM v.4

alt

Saper – Pozwala dostrzec nieprzyjacielskie ładunki wybuchowe, takie jak Claymore lub C4 przez ścianę. Przy ewentualnym kontakcie z takim czymś, pojawia się nad nim ikonka czaszki. Jest on dość przydatny, gdyż dzięki niemu można zestrzelić wrogą pułapkę zanim się w nią wejdzie.

Grupa 2

 

alt

Moc obalająca – Jak sama nazwa wskazuje, perk ten zwiększa znacznie moc obalającą każdej posiadanej broni. Jest on najbardziej przydatny w trypie Normal, oraz w większości karabinów szturmowych i pistoletów maszynowych. Jest to drugi z dwóch dostępnych perków na modzie PAM v.4.

alt

Niszczyciel – Dodatek zwiększa twoje zdrowie. Jest to niezbyt trafne porównanie, gdyż w COD4 nie ma jako takiego zdrowia, ale dosłownie perk ten zwiększa limit obrażeń które można przyjąć przed śmiercią. Osobę używającą Niszczyciela można rozpoznać przez pojawienie się na niej czerwonego krzyżyka po oddaniu do niej strzału.

alt

Kieszonkowstwo – Zwiększa tempo przeładowanie każdej broni o 50%. Jest on niezwylke przydatny gdy używamy dowolnego Karabinu maszynowego jak np. M290, lub dla osoby lubiącej stale przebywać w środku walki.

alt

Podwójny strzał – Zwiększa szybkostrzelność broni do 135 %. Pozwala on wystrzelić większą ilość nabojów w mniejszym czasie, jednak odrzut używanej aktualnie broni znacznie się zwiększa. w połączeniu z Głębokim Przebijaniemm czyni karabin niezwykle dobrze rażący przez ściany i mury.

alt

Przesada – Jeden z ostatnich odblokowanych perków. Pozwala zamiast pistoletu, umieścić w ekwipunku dodatkową broń. Można dzięki niemu zrobić z siebie uniwersalnego żołnieża, rażącego na każdy dystans, po prostu biorąc jednocześnie karabin szturmowy i snajperski.

alt

Zakłócanie UAV – Jeden z lepszych, według mnie, perków. Powoduje on zakłócanie wrogiego zwiadu UAV, i dzięki temu nie wyświetla nas na radarze przeciwnika. Dodatek niezwykle przydatny w każdym z trybów gry, a najszczególniej w Search & Destroy. Połączony z Martwą Ciszą, czyni nas praktycznie niewykrywalną bronią.

alt

Wybuch soniczny – Zwiększa obrażenia powodowane przez nasze ładunki wybuchowe, takie jak granaty lub C4, do 135%, czyli także zasięg takowego ładunku. Perk często używany na trybie Normal, w HardCore staje się on po prostu bezużyteczny.

Grupa 3

 

alt

Ekstremalna kondycja – Dodatek zwiększający kondycję naszego żołnierza. Pozwala on używać sprintu na dłuższe dystanse.

alt

Pewne Celowanie – Perk zmniejszający odrzut w posiadanej broni. Staje się on dość skuteczny w połączeniu z Karabinem Maszynowym. Dzięki niemu, broń staje się o 35& bardziej celna. Przydatny do prowadzenia ognia na dłuższe dystanse.

alt

Ostatni bastion – Bardzo ciekawy dodatek. Nasza postać, po otrzymaniu śmiertelnych obrażeń, zamiast po prostu umrzeć, pada na ziemię i wyjmuje posiadany przez nas pistolet. Można się nim posługiwać w czasie do 10 sekund. Na serwerach, jest to rzecz bardzo niemiła, i nie radzę jej używać, gdyż można zostać bardzo szybko wyrzuconym.

alt

Głębokie uderzenie – Bardzo podobny do Mocy Obalającej, jednak z tą różnicą że perk ten gwarantuje zamiast mocy obalającej, głęboką penetrację pocisku przez wszystkie materiały jak drewno, mury czy ściany. Staje się on najbardziej skuteczny w połączeniu ze zwiadem UAV, gdy zauważymy przeciwnika chowającego się za ścianą.

alt

Płuca jak miechy – Perk uzywany tylko i wyłącznie wraz z karabinem snajperskim. Dzięki niemu, podczas celowania z niego, można wstrzymać oddech dwa razy dłużej, jednak potem żołnierz uspokaja go równierz dwa razy dłużej.

alt

Martwa cisza – Drugi według mnie najbardziej przydatny perk. Powoduje on całkowite wyciszenie naszych kroków podczas poruszania się. Sprawdza się tylko w trybie Search & Destroy, gdyż tylko tutaj gracze starają się zachować ciszę podczas grania. W innych trybach jego przydatność spada praktycznie do zera.

alt

Podsłuch – Najmniej przydatny, i najrzadziej używany dodatek w grze. Dzięki niemu możemy usłyszeć czat głosowy wroga w zasięgu 30m. Jednak bardzo rzadko ktoś rozmawia na serwerach, a co więcej jeszcze trudniej było by usłyszeć tam coś przydatnego.

martyrdom

Męczennik – jeden z najbardziej populanych i nabardziej drażniących perków (zobacz ankietę). Jest to granat pośmiertny, upuszczany przez przeciwnika po zabiciu go. Najczęściej używany w trybach TDM i FFA.

Graczu

7 Komentarzy do “Perki / Atuty w Call of Duty 4 Modern Warfare i Modern Warfare Remastered”

 1. XM-LAR ;)
  Po prostu losujesz emblematy które tego wymagają i liczysz na farta że akurat trafisz w te które dotyczą broni, mi się ani razu nie udało i wykupiłem za punkty.
  Ale to dlatego pewnie że cały czas losuję te "zwykłe" szkoda mi było punktów COD na tą wyższą półkę za 30. Zobacz screena poniżej:
  Tu akurat jest pistolet maszynowy MAC, i masz poszczególne emblematy jak je odblokujesz / wylosujesz wszystkie to dostajesz broń, losujesz w magazynie u "Kapitana" ;)
  Image

 2. Tak coś czułem że o to chodzi, ale się zdziwiłem że broni nie można za te punkty kupić, bo wszystkie przedmioty można było

 3. Witam. Poszukuje graczy do wspólnej gry w MW3 do trybu przetrwanie


Zaloguj się, aby dodać komentarz