Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady

Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 5 dni, 3 godzin temu #1

Cześć
Mam do Was pytanie (przy okazji mój pierwszy post ) czy wbiliście już nucleara ? Jeżeli tak moglibyście dać mi kilka rad jak to zrobiliście ? Jaki , tryb , mapa , broń , streaki ? Za cholerę nie mogę tego wbić , raz udało mi się wbić 23 ale potem padłem To jak pomożecie ? Byłbym wdzięczny

Odp: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 5 dni, 2 godzin temu #2

  • FOXi
  • Offline
  • Major
  • !Hala Madrid!
  • Posty: 579
  • Pukty: 35
Wiesz co pomimo tego, że nie mam najnowszej odsłony CoD powiem jak to było w poprzednich. Wbijało się najlepiej na dominacji, z bronią jaką lubisz i perkami pozwalającymi utrzymać tą broń jak najdłużej (czyli jakiś padlina itp). Reszta to jest kwestia farta. Ta seria jest o tyle kiepska, że zazwyczaj zdarzało mi się padać w przedostatnim killu i to jeszcze z gejowskiej broni
CPU: Intel Core i5 2500k 3,3GHz
Motherboard: ASRock p67 PRO3
Memory: 8GB
Graphic Card: HIS Radeon HD6870
HDD: Samsung 512gb
Monitor: LG 22"
Headset: Steelseries Siberia v2
Mouse: R.A.T 5 Cyborg
Internet: 6mb/s

:pinch: Uwaga: Spoiler!

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 4 dni, 5 godzin temu #3

  • R_iel
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 12
Mi się udało zdobyć nuklear i nuked out za jednym razem. Nuked Out to nagroda za wygranie Free-For-All bez zginięcia (limit zabić w FFA =30) przy użyciu jedynie broni, czyli scoresteaki których można użyć to UAV, anti UAV, orbital VSAT i EMP.

Najlepiej postawić na mobilność (lightweight, dexterity) i stealh (suppressor). Z taką klasą kontrolować fragment mapy.

Nagrałem filmik, który może Ci pomoże, powodzenia!

youtu.be/3AccER8BKjc

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 4 dni, 4 godzin temu #4

Jakie perki dokładnie miałeś ? Nuclear na FFA - Jak dla mnie mission impossible Ale i tak gratki..
A co myślicie o Wojnie Ląd. ?

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 4 dni, 3 godzin temu #5

  • Martum
  • Offline
  • Komandor
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 2664
  • Pukty: 271
Zobacz kanał YT TheDangerousManiac
On tam takie rzeczy trzaska hurtowo

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 3 dni, 20 godzin temu #6

  • Tigix
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 136
  • Pukty: 1
Ja jeszcze nie wbilem ale z każdym meczem szansa coraz większa. Od tygodnia gram FFA i w każdym meczu jestem w pierwszej trójce aktualnie mam serie 20 wygranych. Ale Max killi miałem 28. Ale w każdym meczu mam jakieś 30:3 29:5 26:4 i rożne takie.

Moje 2 klasy na FFA:
Główna: MSMC
Dodatki: Tłumik i Szybkie Wyciąganie
Zapasowa: -------
Perk 1: Duch i Wojak
Perk 2: Padlinożerca
Perk 3: Haker
Zabójczy: C4
Taktyczny: Łamacz Kodów
Dzikie karty: Atut 1 Chciwość
Scorestreak: UAV-Counter UAV-Orbitalny VSAT

Główna: DSR50
Dodatki: Procesor Balisty i FMJ i Powiększone Magazynki
Zapasowa: Tac-45
Perk 1: Waga Lekka
Perk 2: Padlinożerca
Perk 3: Zręczność
Zabójczy: Bouncing Betty
Taktyczny: -------
Dzikie karty: Primary Gunfighter
Scorestreak: UAV-Counter UAV-Orbitalny VSAT


Druga klasa to do Quick Scopow ale jak sie to robiło w poprzednich seriach i pocwiczy sie na botach to naprawdę łatwo. Więc jak dla mnie jedynym rozwiązaniem na nucleara to FFA.
Przepraszam za brak polskich znakow, moja klawiatura do tableta ich nie obsluguje!

"Przede wszystkim nigdy się nie bój. Wróg, który zmusza cię do wycofania jest równie przerażony."




Odp: Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 3 dni, 10 godzin temu #7

  • R_iel
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 12
Moja klasa (użyta w filmiku) to:
pdw-57 + laser, tłumik i szybkie przeładowanie.
Atut 1: waga lekka
Atut 2: twardy zawodnik
Atut 3: dexterity + maska.

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 3 dni, 9 godzin temu #8

R_iel śmiem twierdzić , że grałeś z lekkimi noobkami A co z Ghostem ? Brać go czy nie ?

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 3 dni, 8 godzin temu #9

  • Tigix
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 136
  • Pukty: 1
Ja polecam ghosta na FFA ciągle jest UAV wiec bardzo przydatne.
Przepraszam za brak polskich znakow, moja klawiatura do tableta ich nie obsluguje!

"Przede wszystkim nigdy się nie bój. Wróg, który zmusza cię do wycofania jest równie przerażony."




Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 3 dni, 8 godzin temu #10

  • R_iel
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 12
Tak, to nie jest żadna tajemnica, że lobby było ogólnie słabe, udało się
Czy ja wiem, czy ghost jest taki przydatny w FFA? Ciągle jest UAV?
Bez hardline trzeba nabić 5 killi by mieć UAV, zawodników jest 8 i tylko jedna osoba z tego korzysta w danym czasie. Moim zdaniem większy profit wynika z użycia lekkiej wagi - te 7% do szybkości powoduje, że łatwiej się flankuje i ciężej trafić kogoś kto szybciej się porusza.

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 2 dni, 11 godzin temu #11

1. Graj z kimś kto będzie ci pomagał. (niech używa uav, counter uav i Vsat)
2. Stwórz sobie klasę która pomoże ci się utrzymać w grze jak najdłużej. Przykłady klas:
Pdw 57 Wydłużona lufa, Fmj
Wojak, waga lekka
Padlinożerca
Maska taktyczna, zręczność
Atut 1 Chciwość
Atut 3 Chciwość

DSR 50 Laser, Cpu
Kap
Waga lekka
Padlinożerca, szybkie dłonie
Zręczność
Shock
Atut 2 chcwość

Myślę że pomogłem
TinandeR

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 2 dni, 10 godzin temu #12

  • R_iel
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 12
W jaki sposób ta osoba ma pomóc, skoro UAV i VSAT widzi tylko ona? Sugerujesz boosting? Wiesz ilu graczy dostało za to bana albo reset statystyk? Wiesz jak łatwo "wyczaić" boosterów w FFA?

W jakim celu do FFA proponujesz wydłużoną lufę i FMJ?

Spawny w FFA są tak skonstruowane, że pole starć na mapie dzieli się na mniejsze sektory, wydłużona lufa na niewiele się zda, gdyż i tak będziesz miał przeciwników blisko siebie (poza tym SMG są bronią dedykowaną do do bliskich starć). Wydłużenie zasięgu zabicia 3 kulami o 15% ma niewielkie znaczenie. Lepiej skorzystać z tłumika i zupełnie zniknąć z radaru.

Co do FMJ - jedyny efekt, który osiągniesz dzięki temu dodatkowi to większa penetracja przez ściany / przeszkody. Ten dodatek nie zwiększa obrażeń. Wszystkie SMG mają niski stopień penetracji, więc efekt użycia FMJ nie będzie i tak spektakularny, jak w przypadku LMG.

Kolejna rzecz - waszym zdaniem klasa QS sniper to naprawdę najlepsze rozwiązanie w przypadku celowania w nuclear'a? No chyba, że ktoś wymiata ze sniperką, ale taka osoba raczej problemów z osiągnięciem nucleara nie będzie miała... Wystarczy jeden nieudany QS i po zabawie...

Odp: Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 2 dni, 9 godzin temu #13

W jaki sposób ta osoba ma pomóc, skoro UAV i VSAT widzi tylko ona? Sugerujesz boosting? Wiesz ilu graczy dostało za to bana albo reset statystyk? Wiesz jak łatwo "wyczaić" boosterów w FFA?

Jemu chyba chodziło o support ze strony sojuszników na np. Dominacji czy gdzieś A co myślicie o TDM ? Tam z reguły niskie lvl-e grają , które myślą , że tutaj TDM to coś jak w MW3 ?

Odp: Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 2 dni, 7 godzin temu #14

Widzę że ogarniasz tą grę. Nie wiem czy wiesz ale są inne tryby niż FFA. Co do fmj to właśnie chodzi o to żeby móc dobić przeciwnika kiedy on będzie za rogiem.
Nucleara można wbić wszystkimi broniami. Ja swojego pierwszego nucleara wbiłem DSR bo lepiej mi idzie snajperkami niż smg.

Re: Tytuł i wyzwanie Nuclear - Porady 2 dni, 5 godzin temu #15

Wy na kompach to wbiliście ? Bo jak tak oglądałem Twój filmik R_iel albo Maniaca to wiecie ja gram na xboxie i nie będę miał nigdy szans na takie wygibasy (skakanie nad przeciwnikiem itp itd.) , a to czasami dropshot nie zadziała bo się nie wciśnie analog do końca itp. Nie wiem sam jak już to wbić ani na jakim trybie... Na FFA nie rozumiem jak można nie dać się zajść , dominacja albo mało czasu mi zostaje albo mnie ktoś zabije. Mało czasu dlatego , że jak jest wyższy streak bo najzwyczajniej w świecie boję się wyjść i przycampię..
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.51 sekundy

Sklep ModernWar

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Cookie Monster Pl Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Toxus Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Avo . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić akces . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić black . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić dzojstik13 . Nie zapomnij o zyczeniach!

BIGJoe będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

FragHunter będzie obchodzić urodziny za 3 dni!