Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Brak dzwięku postaci

Brak dzwięku postaci 1 tydzień, 2 dni temu #1

  • tengel81
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 23
  • Pukty: 3
Nie wiem czy wszyscy tak mają, ale ja i moi znajomi po instalacji dlc nie mamy dzwięków postaci typu: enemy capture the flag itd. (przynajmniej na nowych mapach i w zombie),w stare nie grałem od wydania dlc. W multi to mi nieszczególnie przeszkadza, ale w zombie kiedy robię easter egg nie słyszę głosów i jest problem, bo nie wiem czy ukończyłem dany krok czy nie. Muszę grać na ślepo (albo raczej głucho). Wiecie coś na ten temat? Czy treyach pracują nad tym? Strasznie irytująca sytuacja.

Re: Brak dzwięku postaci 1 tydzień, 2 dni temu #2

  • Axel93
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 200
Sprawdź czy w ustawieniach nie masz wyciszonej opcji głosów postaci.

Re: Brak dzwięku postaci 1 tydzień, 2 dni temu #3

  • sknich
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 327
  • Pukty: 29
Na mapie Downhill jest jakiś błąd. Ja tylko tam nie mam głosu lektora, na pozostałych mapach DLC jest ok. To wina producentów, gmeranie w ustawieniach nic raczej nie da, muszą to załatać. Co ciekawe błąd ten pojawił się dopiero po uruchomieniu double weapon xp, na początku było ok z mapami DLC.
Gigabyte GA-970A-UD3,AMD Phenom II X4 965+SilentiumPC Spartan,8 GB Good Ram 1333,Gigabyte Radeon 6850 OC2 1GB,Seagate Barracuda 500GB i 160GB, Seagate Free Agent 1TB, Asus Xonar DG, OCZ ModX Stream 500W

Odp: Re: Brak dzwięku postaci 1 tydzień, 2 dni temu #4

  • tengel81
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 23
  • Pukty: 3
Ustawienia są ok. Na Tranzicie sprawdzałem i głos działa. Poza tym wszyscy moi znajomi też tak mają, a mało prawdopodobne, żeby nagle wszyscy nieświadomie zmienili sobie ustawienia:)

Re: Brak dzwięku postaci 4 dni, 5 godzin temu #5

  • R_iel
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 12
U mnie podobnie jak u sknich'a - tylko na mapie Downhill nie mam dźwięków "komentarzy". Reszta ok. Znajomy na podobny problem, na forum Steam'a istnieje temat dot. tego dziwnego przypadku. Macie twittera? Jeżeli tak to wyślejcie twitta do www.twitter.com/pcdev
Ostatnio zmieniany: 4 dni, 5 godzin temu przez R_iel.

Re: Brak dzwięku postaci 1 dzień, 18 godzin temu #6

  • tengel81
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 23
  • Pukty: 3
Problem rozwiązany (po części). Problemem jest polska / rosyjska wersja językowa gry. Dla osób którym to przeszkadza (głownie pewnie będzie chodziło o graczy trybu zombie robiących easter egg maxisa) poradnik. Link do strony z programem i opisem spolszczenia: Spolszczenie . Ten program spolszcza chyba tylko teksty, dlatego trzeba później kliknąć na grę w bibliotece (w moim przypadku tylko tryb zombie, reszta mnie nie interesuje), właściwości - język i wybrać angielski. Zacznie się ściągać trochę danych, u mnie było to ponad 300 mega.

Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.37 sekundy

Sklep ModernWar

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Cookie Monster Pl Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Toxus Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Avo . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić akces . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić black . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić dzojstik13 . Nie zapomnij o zyczeniach!

BIGJoe będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

FragHunter będzie obchodzić urodziny za 3 dni!