Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: SZANSA NA LANA !

SZANSA NA LANA ! 08/01/2011 12:56 #1

  • DiRT
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 40
  • Punkty: 4
Witam.

Zapraszam na stronę www.tembakan.pl gdzie trzeba się zarejestrować aby oddać głos na grę którą chcemy mieć na tym lanie w dniach 16-18 września.
Gdy się zarejestrujemy wchodzimy w www.tembakan.pl/poll/ i oddajemy głos na CoD:Black Ops wiem że zaraz będą posty typu NIE MA PROMOOODAA !! BLA BLA BLAA ! Wrzesień to już chyba będzie ! Bardzo was proszę o oddanie głosu na Black Opsa Nie róbmy z Black Opsa drugiego MW2

PS: JEDEN GŁOS MOŻEMY ODDAĆ RAZ NA 24 H ! Nie robić fake account bo stracimy procenty ! Organizator powiedział że powinny 2 gry być na lanie więc może sie uda

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 08/01/2011 13:16 przez DiRT.

Odp: SZANSA NA LANA ! 08/01/2011 13:31 #2

Głosujcie

Odp: SZANSA NA LANA ! 09/01/2011 00:43 #3

  • DiRT
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 40
  • Punkty: 4
Przypominam o Głosowaniu ! 1 Głos na dzień czyli od 00:00 możecie znowu zagłosować !
Doszła kolejna gra : CS:Source ale my się nie poddajemy !! Głosujmy wszyscy na CoD:Black Ops !!!
Ostatnio zmieniany: 09/01/2011 00:48 przez DiRT.

Odp: SZANSA NA LANA ! 09/01/2011 01:23 #4

  • J!g5aw
  • Offline
  • Global Mod
  • INQUISITIO
  • Posty: 1095
  • Punkty: 20
No to życzę powodzenia w głosowaniu ;]

Odp: SZANSA NA LANA ! 09/01/2011 13:00 #5

  • DiRT
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 40
  • Punkty: 4
Ty nam nie życz tylko sam zagłosuj !!

Bardzo bym prosił aby Administracja dała to na główną strone modernwar.pl aby jeszcze więcej osób zagłosowało !! Tak jak na www.cssource.pl widać że to pomaga bo i source już nas prawie pokonuje !
Ostatnio zmieniany: 09/01/2011 13:07 przez DiRT.

Odp: SZANSA NA LANA ! 09/01/2011 13:32 #6

  • Kony
  • Offline
  • Zablokowany
  • Posty: 22
  • Punkty: 4
Jgsaw czy jak tam Panu inaczej . Skoro jest tak wielka szansa na wypromowanie tej gry to czemu tego nie zrobicie ????? . Nie ogarniam administracji na tej stronie . To samo bylo z turniejem , ktory potrzebowal tylko rozglosu i niczego wiecej , napisalem o turniej do Postmana na PW , ale nawet nie raczyl mi odpisac. Piszecie jakies pierdoly typu : "PROCES WYKANCZA TWORCOW MODERN WARFARE" , zamiast oinformowac graczy o jakims konkretnym przedsiewzieciu , ktore moze tylko pomoc tej scenie . Pozdro dla tego serwisu. Serwisy innech gier typu wlasnie CS:S jakos skusily sie na wstawienie newsa i wyszlo im to na dobre . No ale coz GLOSOWAC LUDZIE !!!!!!!!!!!!

Odp: SZANSA NA LANA ! 09/01/2011 13:55 #7

Jgsaw czy jak tam Panu inaczej .

J!g5aw, pan twój.
Skoro jest tak wielka szansa na wypromowanie tej gry to czemu tego nie zrobicie ?????

A czy gra jest niewypromowana?
Tak nawiasem, po co tyle znaków zapytania? Więcej niż (3) "???", oznaczają chorobę.
Nie ogarniam administracji na tej stronie.

Nie dziwie się, skoro tylko Postman'a atakujesz.
To samo bylo z turniejem , ktory potrzebowal tylko rozglosu i niczego wiecej , napisalem o turniej do Postmana na PW , ale nawet nie raczyl mi odpisac.

60 ludzi dziennie pisze do niego w różnych sprawach i myślisz, że każdemu odpisze? Chcesz coś nadesłać, to masz od tego zakładkę w panelu na głównej "Redakcja". Lub też do mnie na PW.
Piszecie jakies pierdoly typu : "PROCES WYKANCZA TWORCOW MODERN WARFARE" , zamiast oinformowac graczy o jakims konkretnym przedsiewzieciu , ktore moze tylko pomoc tej scenie .

Te twoje "pierdoły" informują cię, co może się stać z marką Call of Duty.
Pozdro dla tego serwisu.

Dziękujemy
Serwisy innech gier typu wlasnie CS:S jakos skusily sie na wstawienie newsa i wyszlo im to na dobre . No ale coz

Inne serwisy, to inne serwisy. Znaleźli info to wrzucili. Myślisz, że każdy z redakcji ma czas na czytanie każdego tematu na forum? NIE. Jak pisałem wyżej, masz od tego zakładkę w panelu na głównej "Redakcja".
Szanuj tofik'a tego, bo możesz mieć gorszego.
Ostatnio zmieniany: 09/01/2011 13:56 przez tofikowski.

Odp: SZANSA NA LANA ! 09/01/2011 14:19 #8

  • StealthZ
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 21
Kony napisał:
Jgsaw czy jak tam Panu inaczej . Skoro jest tak wielka szansa na wypromowanie tej gry to czemu tego nie zrobicie ????? . Nie ogarniam administracji na tej stronie . To samo bylo z turniejem , ktory potrzebowal tylko rozglosu i niczego wiecej , napisalem o turniej do Postmana na PW , ale nawet nie raczyl mi odpisac. Piszecie jakies pierdoly typu : "PROCES WYKANCZA TWORCOW MODERN WARFARE" , zamiast oinformowac graczy o jakims konkretnym przedsiewzieciu , ktore moze tylko pomoc tej scenie . Pozdro dla tego serwisu. Serwisy innech gier typu wlasnie CS:S jakos skusily sie na wstawienie newsa i wyszlo im to na dobre . No ale coz GLOSOWAC LUDZIE !!!!!!!!!!!!


Mimo,że Konego nie toleruje po ostanim jego wystepku to musze wtracic swoje trzy grosze i zgodzic sie troche z jego opinia.Polskie serwisy o Codzie zamiast pomagac spolecznosci robia cos przeciwnie odwrotnego ,promuja public gaming i lamerstwo.Niestety trzeba przyznac,ze faktycznie na modernwar nie ma zadnej informacji odnosnie lana ,cmmoda itd No coz tylko ubolewać.

@Topic

Glosujcie 1 x dziennie !
Ostatnio zmieniany: 09/01/2011 14:20 przez StealthZ.
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »