Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Battlefield 3

Odp: Battlefield 3 16/03/2011 17:20 #256

  • cermer
  • Offline
  • Major
  • PRINCIPESSA
  • Posty: 538
  • Punkty: 4
Mi się nie podobają ręce przy czołganiu, są do siebie nie proporcjonalne, długie i chude. Albo po prostu mnie bardzo drażnią.
Ostatnio zmieniany: 16/03/2011 17:32 przez cermer.

Odp: Battlefield 3 16/03/2011 17:48 #257

  • liptox
  • Offline
  • Major
  • Lubie placki !
  • Posty: 484
  • Punkty: 64
Wypowiedz zamieszczona na Twiterze u jakieś tam pana z AV :

Dear Dice,
Please stop raping us with your trailers.
Activision
R.I.P Call Of Duty !New King Has Come.

Odp: Battlefield 3 16/03/2011 19:15 #258

  • Wilson
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 52
  • Punkty: 44
I dobrze napisali, poprostu gratulują.

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 07:58 #259

  • Grrrr
  • Offline
  • Global Mod
  • SCIENCE VESSEL
  • Posty: 684
  • Punkty: 58
Po tym jak Infinity Ward przyznał, że obecny silnik CoD nie jest tak potężny jak silnik Frostbite 2, również Treyarch przyznał, że BF3 wygląda świetnie. A dokładniej, pozwolę sobie zacytować "wygląda naprawdę pięknie" powiedział menadżer społeczności CoD Josh Olin.
Zapytany o obecny silnik, Olin powiedział: "[CoD] silnik jest naprawdę dobry, to bardzo mocny silnik, a my możemy nasz silnik zaktualizować do tych rzeczy, jeśli chcemy".
"Stojąc obok kogoś kto grał na silniku Frostbite 1 oraz na silnikach 1.5 oraz Cod 4, Cod5, MW2 oraz Black Ops, mogę śmiało powiedzieć, że możliwości silnika Frostbite 2 są dużo większe."

Josh Olin dodał również, że Nadchodzący Battlefield 3 jest zagrożeniem dla seri Cod, i seria Cod może stracić miano lidera FPS'ów. Potwierdza również, że Treyarch pracuje nad kolejnym Cod'em!!!

Przykro nam Acitvision może nauczycie się, że produkcja gier ciągle na jednym silniku jest równie efektywna jak gaszenie pożaru przy pomocy pistoletu na wodę za 1 dolara.
Także to ile zysku, 1 dolar?, może spodziewać się Acti po tym gdy Battlefield 3 zdominuje rynek FSP.ów.


Źródło: Różne.

Grrrr Out.

Created and Powered by Tof!kowski.

Jestem fanem CoD... CoD4..

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 08:09 #260

  • Deagle
  • Offline
  • Generał brygady
  • Posty: 1000
  • Punkty: 88
No nie byłbym taki pewien Grrrr,ponieważ BF3 ma być robiony pod PC głównie oczywiście.A każdy wie że w potęgach rynku gier(USA,Japonia) to konsole odgrywają ważną rolę.Grube dzieciaczki z USA nie interesują się super bajerami graficznymi,innowacjami.Ich kręci żeby było czym ,,szczelać i dobra".

Z resztą jeden dobry(nawet świetny) BF nie strąci z tronu 3-4 letniego króla.
Ale drugi ...kto wie .

@2x Down

O,sry,myślałem że to się wypowiadałeś .
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 11:18 przez Deagle.

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 08:30 #261

  • jaby
  • Offline
  • Specjalista
  • canadian.
  • Posty: 73
  • Punkty: 24
BF3 może dominować co tylko chce, możliwe że nawet go kupię ale i tak zawsze numerem jeden będzie u mnie COD bo to dla mnie głównie gra klanowa (i unikalny styl gry) a BF'y to głównie sam pub... no chyba że kolejny COD będzie klanowo na poziomie MW2 to się grubo zastanowię nad zakupem...

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 09:13 #262

  • Grrrr
  • Offline
  • Global Mod
  • SCIENCE VESSEL
  • Posty: 684
  • Punkty: 58
Deagle napisał:
No nie byłbym taki pewien Grrrr


Nie wiem dlaczego piszesz to do mnie, to nie są moje słowa...

Grrrr Out.

Created and Powered by Tof!kowski.

Jestem fanem CoD... CoD4..

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 12:24 #263

  • SzymonSAN
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 92
  • Punkty: 17
A co miała powiedzieć Pan Olin?
"Sorry ale nowy Callo of Duty będzię wyglądał dużo gorzej, nie jesteśmy w stanie napisać nowego silnika, męczymy się nadal ze starym."

Nie mają szans dodać aż tyle nowych efektów graficznych, tak aby silnik się nie dławił.
Gdyby było tak jak mówi Pan Olin to by na ulepszonym silniku Tibi Crysis 2 chodził.
Wątpie że jest tak elastyczny jak Unreal 3.

No cóż smutne to troche.

@Deagle

Nie tylko "Grube dzieci z USA" nie interesuja sie super bajerami graficznymi, ale i producenci którzy kastrują swoje gry. Dragon Age 2 czy Crysis 2 można nadal odpalić na DX9, mam wrażenie że zapomniano o 10. A to z prostego względu (znów się powtarzam), przeciętny gracz nie wymienia GPU co roku. A patche z DX 11 wychodzą jakiś czas po premierze. Np różnicy graficznej w DA2 między DX 11 a DX 9 wielkiej nie zauważyłem, a paczka tekstur waży ponad 1gb.

No więc sorry, ale po co inwestować tysiąc złotych w karte która obsłoguje "jakieś cuda" skoro w większośći gier ich nie uświadczymy?

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 15:44 #264

  • Eminem2345
  • Offline
  • Specjalista
  • Kamil
  • Posty: 61
  • Punkty: 32
SzymonSAN napisał:
Zerknij na post: #163

Znalezienie tego zajeło mi 2 minuty.
A Tobie się nie chciało przejrzeć tematu. Przez co straciłem czasu udawadniając Ci że forumowicze tutaj, mają ręke na pulsie.
Wtrącasz się do dyskusji nie znając jej "historii".

Jeszcze sie przyznałeś, że nie chciało Ci się szukać.



Proponuje temu Panu wyjść z biura i się przewietrzyć.

Pan Patrick Soderlund mam wrażenie że obiecuje tyle samo co Peter Molyneux.
A jak wiadomo temu drugiemu z obietnic raczej nic nie wychodzi.

No ale jeżeli to wszystko się im uda to naprawde mają szanse na zmiane torów dla lokomotyw zwanych FPSami


No widzisz , dziękuje Ci za to ,że mnie "pouczyłeś" swoją nabytą inteligencją lecz to nie jest tak jak myślisz młodzieńcze.

P.S Jeśli Cię to tak boli to lepiej nic nie pisz .Bo piszesz to co ja wiem - Twój tok myślenia mnie doprowadza do śmiechu.
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 15:45 przez Eminem2345.

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 19:14 #265

  • TheJackal
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 51
  • Punkty: 23






Odp: Battlefield 3 Wczoraj 19:36 #266

  • Larala
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 398
  • Punkty: 60
@UP
Jest gdzieś może "czysta" wersja tego gameplaya?

PS Grafiką i tak nie przebije Black Opsa (To tylko żart, bo widzę że nie którzy się na nich nie znają)


Larala wystarczy cofnąć się o 1 stronę, jest tam "czysta" wersja gameplay'a.
Numer posta 253.
Na przyszłość nie cytuj całego posta, wraz z filmem, wystarczy napisać "up".

I nie pisz proszę takich tekstów, bo jak sam widzisz prowadzi to do spamu.

//Grrrr Out./


EDIT: Grrr dzięki.
@DOWN Ludzie w w wszystko tak na poważnie
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.


R.I.P X360, new king in coming on CoD(PS3).
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 21:01 przez Larala.

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 19:49 #267

  • misiek1784
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 41
  • Punkty: 1
PS Grafiką i tak nie przebije Black Opsa


lol nie wiem czy śmiać się czy płakać po przeczytaniu tego

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 20:05 #268

  • liptox
  • Offline
  • Major
  • Lubie placki !
  • Posty: 484
  • Punkty: 64
jaby napisał:
a BF'y to głównie sam pub


jak nie wiesz o czym piszesz to w ogóle nie pisz. BFy to tylko sam Pub Żeby grać klanowo w BFy trzeba używać tzw mózgu i mieć mistrzowską taktykę..
R.I.P Call Of Duty !New King Has Come.

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 20:16 #269

  • The51Master
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 308
  • Punkty: 30
W pelni zgodze sie z liptoxem. W BFach nie ma miejsca na granie samemu . Ta gra jest STWORZONA do teamplayu. Bez tego to tak naprawde nie ma gry.

@Larala

Z tą grafiką to robisz sobie jaja? Nie ma sie co oszukiwac. Ten BF będzie najlepiej wykonaną audiowizualnie grą jak do tej pory.

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 20:28 #270

  • Martum
  • Offline
  • Generał brygady
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1123
  • Punkty: 38
No chyba nie ma sensu porównywać grafiki BF 3 i COD co ? róznica technologiczna jest ogromna z racji wieku.

tak się składa ,ze grafika to jeden z najmniej ważnych elementów gry ,żeby była wciągająca.

I tak już nie wychwalajcie tej grafy BF3. Będzie super ta oprawa. Ok świetnie ,ale jak Tobie będzie to łaziło z 15 FPS i co wtedy z super grafiki i mega wypasu gry ?

A podrasowany COD bedzie bujał się po 100 FPS , zapewniał świetną grafikę ( juz ta w MW2 była cholernie przyjemna dla oka ) , zrobią go klimatycznego , dynamicznego jak MW1 i MW2 i Król zostanie na tronie ,a BF3 z super oprawą video/audio znowu w tyle

Tak tez może być.


Zresztą to i tak dwie rożne gry. Jakie by nie było BF3 i tak wole COD i szybkie starcia piechoty niż popieprzanie kilometrami po wielkiej mapie. Mimo to i tak kupie BF3 ,żeby oblookać co tam jak tam.
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 20:31 przez Martum.
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.46 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Deagle 30
Grrrr 20
Martum 17
DeTon 17
qwercik 17