Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Battlefield 3

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 21:14 #121

  • SzymonSAN
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 63
  • Punkty: 15
Też jestem pod olbrzymim wrażeniem jak panowie powyżej. Ale bardziej niż grafika podoba mi sie fizyka, wyważanie drzwi (widać siłe z jaką postac w nie wali) no i ruchy postaci wzięte z fify.

Grafika bardzo dobra.

Grrr w jednym z postów wspomniał że jest to nowy standard/wytyczna, chciałbym się z nim nie zgodzić. Uważam że rewolucją graficzną był Doom 3 i silnik Unreal 2. Tak wyglądajace gry jak nowy BF mogły powstawać już dużo wcześniej, tylko jest jedno wielkie ale. Gra jest produktem komercyjnym co znaczy że oczekuje się od niej zarobków, a większości graczy nie stać żeby co 6 miesięcy wymieniać podzespoły w komputerze, i producenci jak i twórcy gier to wiedzą. Dlatego projektanci silników graficznych nie bujają w obłokach tylko pisząc go starają się o dobrą optymalizacje.

Z tobą Martum też się nie zgodze. Wybacz stary, ale pokaż mi gre zrobioną głównie na PC która wygląda lepiej niż KillZone 3. Znam osoby które kupują nowy komputer średniej klasy i im Crysis 1 nie chodzi na full detalach, przypomne że gra ukazała się w 2007 roku. I to ona mogła dostać miano next-game-revolution.

Weźmy pod uwage PhysX nie jest to nowość a ile gier to do tej pory obsługuje? Kilka...

Wracając do samego BF to myśle że między nim a CoD będzie podział platformowy. CoD stał się już raczej grą konsolową, i idąc tokiem myślenia producentów (chęć jak największego zarobku i olewactwa) taką zostanie. BF natomiast PC gra od początku robiona pod PC.

Odp: Battlefield 3 Wczoraj 00:06 #122

  • Martum
  • Offline
  • Generał brygady
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1047
  • Punkty: 34
Uwierz. Obecne PC daje lepszą grafikę niż konsole.

Co do gier z PhysX? Lista jest naprawdę długa


Mam nadzieje ,że ten BF wyjdzie dobrze. Gry od początku tworzone na PC muszą być dobre
Niestety pewnie zarżnie mi kompa w full HD

C2Q /\ GTX 460 /\ 4 GB

Odp: Battlefield 3 Dzisiaj 03:19 #123

  • TheJackal
  • Online
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 28
  • Punkty: 22
Kolejna analizka wykonana przez GamerSpawn i ich epicki głos lektora







Ostatnio zmieniany: Dzisiaj 03:20 przez TheJackal.

Odp: Battlefield 3 Dzisiaj 09:16 #124

  • ranex101
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 133
  • Punkty: 16
Zapowiada się świetnie tylko szkoda, że nie na Xp





Ostatnio zmieniany: Dzisiaj 09:23 przez ranex101.

Odp: Battlefield 3 Dzisiaj 11:43 #125

  • misiek1784
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 35
  • Punkty: 1
lol ale Wy macie z tym ubolewaniem że gra nie będzie działać na Xpku

Odp: Battlefield 3 Dzisiaj 11:47 #126

  • Martum
  • Offline
  • Generał brygady
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1047
  • Punkty: 34
XP to juz stary dziad. Musicie sie przerzucać na Sevena. Ale warto. System jest genialny

C2Q /\ GTX 460 /\ 4 GB

Odp: Battlefield 3 Dzisiaj 11:53 #127

  • misiek1784
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 35
  • Punkty: 1
Up* Racja bo co z tego że masz np procka i6 + wypasionego GTXa jak będziesz grał na XP który tego potencjału nie wykorzysta...

Odp: Battlefield 3 Dzisiaj 12:09 #128

  • Martum
  • Offline
  • Generał brygady
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1047
  • Punkty: 34
Celowo odpuszcząja XP. Brak osługi DX10 i DX11. Gorsze wsparcie procesorów 4 rdzeniowych.
Słabe już zarządzanie ostatnimi sprzętami na rynku. Co się dziwić. XP to już stary dziad. Nie ma prawa dawać rady w obecnych czasach.
Na pewno przejdzie do historii jako jeden z najlepszych systemów MS

C2Q /\ GTX 460 /\ 4 GB
Ostatnio zmieniany: Dzisiaj 12:09 przez Martum.
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »