Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM?

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? 11/03/2011 08:56 #16

  • Larala
  • Offline
  • Major
  • I WANT IT ALL!!!
  • Posty: 484
  • Punkty: 62
klepson napisał:
Sorry za offtop ale nie widze sensu w tworzeniu nowego tematu, a mianowicie chodzi o CD-key do BC2. Otóż natknełem się ostanio przeglądając allegro na keye w dosyć atrakcyjnych cenach np. 30zł za BC2+vietnam o dziwo całkiem sporo ludzi to kupuje i tu jawi się moje pytanie czy w ogóle te keye działają i czy po paru dd/mm nie skasują mi tego keya/konta bo jak dla mnie to coś dziwnie tanio. Aha i przede wszystkim czy ktoś już kupował same keye i czy wszystko jest z nimi w porządku.

Pozdrawiam.

Wiesz jak samo BBC2 pudełkowy kilka miesięcy temu kosztował 60 zł....
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.
R.I.P X360





Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? 11/03/2011 15:56 #17

  • cermer
  • Offline
  • Major
  • PRINCIPESSA
  • Posty: 543
  • Punkty: 4
klepson napisał:
Sorry za offtop ale nie widze sensu w tworzeniu nowego tematu, a mianowicie chodzi o CD-key do BC2. Otóż natknełem się ostanio przeglądając allegro na keye w dosyć atrakcyjnych cenach np. 30zł za BC2+vietnam o dziwo całkiem sporo ludzi to kupuje i tu jawi się moje pytanie czy w ogóle te keye działają i czy po paru dd/mm nie skasują mi tego keya/konta bo jak dla mnie to coś dziwnie tanio. Aha i przede wszystkim czy ktoś już kupował same keye i czy wszystko jest z nimi w porządku.

Pozdrawiam.

Kupiłem key'a w tamtym roku za 15zł i mogę grać do teraz ;p Więc spokojnie możesz kupować

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? 11/03/2011 15:59 #18

Dobra, sciagnolem sobie ponownie i dziala xD. Przepraszam Team za klopoty ktore wam sprawilem (glownie to ze 2 tematy byly praktycznie na ten sam temat).

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? 20/03/2011 11:32 #19

Witam. Dobrze ze nie zamkneliscie tego tematu bo bym nastepny zalozyl. Dzialal mi ten KEY okolo 2 tygodni ( o ile nie tydzien) i teraz jak chce sie loguje to mi wyskakuje okienko zeby KEY'a wpisac. No to wpisuje, potem wyskakuje okienko z komunikatem ze moj KEY jest juz uzywany. WTF!? Przeciez jak ja go uzylem to nikt inny juz nie mogl. A moze to dlatego ze wczoraj musielismy prad w domu na chwile wylaczyc i cos sie z internetem zepsulo? POMOCY!!!
Ostatnio zmieniany: 20/03/2011 11:34 przez 11.09.2010.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.22 sekundy

ActionGames.pl

  • Nowy trailer Battlefield'a 3!
  • Soundtrack z Bulletstorm zupełnie za darmo
  • Telewizyjna reklama Operation Flashpoint: Red River
  • Dwa nowe zwiastuny L.A. Noire
  • Ponad 20 minut gameplay'a z Portal 2

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Grrrr 38
Deagle 37
Martum 36
qwercik 24
DeTon 19