Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy...

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1805
  • Pukty: 62

Treyarch udostępniło oficjalną listę minimalnych wymagań , jakie musi spełniać zestaw gracza, by ten mógł cieszyć się Call of Duty: Black Ops 2 bez denerwujących spadków klatek na sekundę. Twórcy zapewniają, że gra będzie płynnie działać na podanej, minimalnej konfiguracji. Jednocześnie podają, że produkcja ma wyglądać znacznie lepiej niż poprzednia część. Poprawiono oprawę graficzną, wydajność oraz zabezpieczenia przed oszustami - jak podkreśla Treyarch - wersja na PC to ich powód do dumy [info: Mantrax].






  • Procesor: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz lub AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz

  • Pamięć RAM: 2GB dla systemów 32 bitowych lub 4GB dla systemów 64-bitowych

  • Karta graficzna: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB lub ATI Radeon HD 3870 512 MB

  • System operacyjny: Windows Vista lub Windows 7


Brak obsługi Windows XP - "Odkąd unowocześniliśmy silnik o DX11Windows XP nie jest wspierany. Minimalny to Vista". dodano również kilka opcji pozwalających dokonać wyboru pomiędzy jakością a płynnością, tak by dostosować grę do indywidualnych potrzeb. Zwiększono maksymalne rozdzielczości, przy czym nie ma ograniczenia liczby fps - które można będzie samemu blokować.{jcomments off}

COM_KUNENA_READMORE

Paweł.

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #2

  • pawel712
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 38
No to nie zagram na moim E5200 i 9500gt

Re: Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #3

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 687
  • Pukty: 32
Ja jestem "na styk"

Re: Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #4

Wszystko w porządku, oprócz karty graficznej :-/ Ale jakby się zmniejszyło trochę jakość to może dałoby się zagrać Jak będzie darmowy weekend z BO2 to się wypróbuje i zadecyduje o ewentualnym zakupie.
Ostatnio zmieniany: 6 mies., 1 tydzień temu przez Agent_Halstein.

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #5

  • Cobra
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 161
  • Pukty: 8
Jednocześnie podają, że produkcja ma wyglądać znacznie lepiej niż poprzednia część.

Chodzi im o MW3 czy BO? Mam nadzieję, że nie będzie takiej porażki jak w BO.

Odp: Re: Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #6

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 687
  • Pukty: 32
Agent_Halstein napisał:
Jak będzie darmowy weekend z BO2 to się wypróbuje i zadecyduje o ewentualnym zakupie.


W sumie to nie byłoby źle:) A tak poważnie to bardzo na to liczę.

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #7

  • pomponik
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 267
Jestem w szoku nie spodziewałem się że mi pójdzie

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #8

  • cracked
  • Offline
  • Generał dywizji
  • Over here JABRONI
  • Posty: 1363
  • Pukty: 64
biorąc pod uwage że mw3 miało prawie takie same wymagania
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X38750 processor or better

Memory: 16 GB free hard drive space / 2GB RAM

Video Card: Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA®GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 or better

Sound Card: DirectX® 9.0C or later

to chyba nie będzie tragedii
Cpu: Core i5 3570k
Gpu: ASUS GeForce GTX 660 Direct Cu II 2 GB
MOBO: ASRock Z77 PRO3
Ram: G.Skill 2x4 Gb 1600mhz ddr3
PSU: Chieftec 650 W
Case: Chieftec libra lf-01b
Sys: Win vista Ultimate

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #9

  • soap1
  • Offline
  • Zablokowany
  • Posty: 34
tylko karte mam taka sama najgorzej z systemem

Re: Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #10

  • Err0r
  • Offline
  • Global Mod
  • Deus Ex Machina
  • Posty: 1469
  • Pukty: 152
No to dużo osób sobie nie pogra ze względu na XP :>
Pomogłem? Podziękuj ;]

Po raz pierwszy na forum?
Nie zapomnij przeczytać regulamin ;]

Chcesz mieć swój własny kanał na naszym Team Speak'u?
Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić ;]


By Kamper

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #11

  • FilipM3
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 31
Bardzo słabe wymagania, jak dla takiej dobrej - jak na Call of Duty - grafiki, pokazanej imo na starej konsoli.
Zaś XP to na serio, stary system. Sam mam Windowsa 7, a taka karta graficzna... ludzie, lepszą idzie kupić za 150zł - i mam na myśli Radeona HD4650 który rok temu kupiłem za 170zł.

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #12

Ja możliwe że zagram ale nie wiem czy na pewno mi pójdzie mam kartę graficzną Nvidia GeForce 310M :/
Ostatnio zmieniany: 6 mies., 1 tydzień temu przez CzesioPL1234.

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #13

  • Deagle
  • Offline
  • Generał brygady
  • Posty: 1223
  • Pukty: 121
" jak podkreśla Treyarch - wersja na PC to ich powód do dumy "

Aha. Przy Black Ops juz to slyszalem.

Re: Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #14

  • cracked
  • Offline
  • Generał dywizji
  • Over here JABRONI
  • Posty: 1363
  • Pukty: 64
do wszystkich dinozaurów.
Xp powinien być już w muzeum :>
jeżeli to będą takie "minimalne jak przy mw3 " to i na moim złomie na którym tylko pac-man nie laguję chyba będzie dało się zagrać
Cpu: Core i5 3570k
Gpu: ASUS GeForce GTX 660 Direct Cu II 2 GB
MOBO: ASRock Z77 PRO3
Ram: G.Skill 2x4 Gb 1600mhz ddr3
PSU: Chieftec 650 W
Case: Chieftec libra lf-01b
Sys: Win vista Ultimate

Minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops 2. Wersja na PC to powód do dumy... 6 mies., 1 tydzień temu #15

Trzeba bedzie kupic windowsa 7
Jestem Zajebisty
Wygenerowano w 0.54 sekundy

Sklep ModernWar

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi FireWalker Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi blazejwiecha Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi kamiloxpl Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Kurek999 . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić NoOn . Nie zapomnij o zyczeniach!

Cookie Monster Pl będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Toxus będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Avo będzie obchodzić urodziny za 3 dni!