Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 4 tyg., 1 dzień temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1736
  • Punkty: 62
W sierpniu w Xbox Live pojawił się trzeci pakiet dodatków do Call of Duty: Modern Warfare 3 – Collection 3: Chaos Pack. Kiedy jednak zestaw ukaże się na pozostałych platformach, a więc na PC i PS3? Już wiemy – w przyszłym tygodniu.

Jak poinformowali przedstawiciele Activision, Collection 3: Chaos Pack trafi na PC i PS3 13 września. W skład pakietu wejdzie nowy tryb Chaos Mode, cztery misje Spec Ops oraz trzy mapy do wariantu Face-Off. [cdaction.pl]

{jcomments off}


src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">


Paweł.

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 4 tyg., 1 dzień temu #2

  • cracked
  • Offline
  • Generał brygady
  • JABRONI!
  • Posty: 1219
  • Punkty: 54
ten obrazek obok news'a wymiata

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 4 tyg., 1 dzień temu #3

Całkiem fajne zastanowię się nad kupnem

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 4 tyg., 1 dzień temu #4

  • ` 7 uP
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 850
  • Punkty: 56
heh, więcej minusów niż plusów mają na youtubie

Wracając do tematu, to mi się zawsze podobają te wszystkie trailery tych dodatków. Wszystko piękne, mapy super. Jednak cała rozgrywka już nie, no niestety :/
OMG! Button! PL Soundboard dla systemu Android by me

GA-P43-ES3G / Core 2 Duo E6600 @ 3000MHz / GeForce 8600GT 256MB / Corsair XMS2 800MHz 2x1GB / Seagate Barracuda 7200.11 500GB / Logic 350W / DELL ST2220M 21,5"
Pomogłem ? Jeśli tak to kliknij

Re: Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 4 tyg., 1 dzień temu #5

  • cracked
  • Offline
  • Generał brygady
  • JABRONI!
  • Posty: 1219
  • Punkty: 54
7up to jest normalka przy dlc bo ludzie ich nie chcą

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 4 tyg., 1 dzień temu #6

Zapowiada się ciekawe DLC
Ostatnio zmieniany: 4 tyg., 1 dzień temu przez CzesioPL1234.

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 4 tyg. temu #7

Gram w MW3 od grudnia niemal bez przerw, ale żadnego dodatku do tej gry nie kupiłem i nie kupię .

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 3 tyg., 6 dni temu #8

  • mozaner
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 102
  • Punkty: 1
Dlaczego cdaction nadesłało newsa jak ja podesłałem wam filmik tuż po wejściu na yt?

Re: Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 3 tyg., 6 dni temu #9

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 588
  • Punkty: 29
Filmik na prawdę robi wrażenie, ale niestety i tak nie kupię tego DLC - z resztą jak i poprzednich.

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 3 tyg., 6 dni temu #10

  • soap1
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 21
o w moje urodziny wychodzi DLC super XD

Re: Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 3 tyg., 6 dni temu #11

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 588
  • Punkty: 29
@up: to musisz tak pokombinować, żeby dostać to dlc na urodziny:)

Chaos Pack - paczka dodatków do Modern Warfare 3 w przyszłym tygodniu 3 tyg., 2 dni temu #12

  • soap1
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 21
no jakos nie w w sklepie steam jeszcze
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.49 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi karol93ts Złóż mu życzenia!

Szylson będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

kapi34 będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

soldierrro będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

RaF20B będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Czakuzz będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

Sandi będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

mausey będzie obchodzić urodziny za 5 dni!