Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury?

Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 6 dni, 21 godzin temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1783
  • Punkty: 62

W najnowszym wpisie na portalu Tweeter David Vonderhaar z Treyarch zapowiedział nadchodzący patch i określił go mianem: "ogromny". Wspomniał również coś o dinozaurach. Logika nakazuje uznać to za żart i nawiązanie do zaczepek DICE. Ale kto wie, co nam szykują panowie z Treyarch ;) {jcomments off}




Still at work doing that final grind on the next update. It's a big one. Nerfs. Buffs. Bug fixes. Features. Dinosaurs. Details to come.




Paweł.

Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 6 dni, 19 godzin temu #2

  • bioshock
  • Offline
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2127
  • Punkty: 162
Te dinozaury to albo jakiś dzołk, albo może jakaś wskazówka, że w najbliższym dlc np. będzie mapa do zombie jurajski park xd

Re: Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 6 dni, 19 godzin temu #3

  • rozdym159
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 87
  • Punkty: 25
Wydaje mi się, że z tymi dinozaurami to coś napewno będzie (kamuflarz/mapa multi/zombie lub praktycznie cokolwiek) ale napewno cos z tym bedzie albo wlasnie na mapie zombie bedzie mozna rowniez zabijac dinozaury

Re: Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 6 dni, 12 godzin temu #4

  • pomponik
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 247
Dinozaury może to być jakaś nowa mapka do DLC ciekawe też jakie bronie poprawią

Re: Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 6 dni, 9 godzin temu #5

Oby w końcu osłabili te SMG bo teraz to jest porażka, bo jak widzę gościa który lata ze scorpionem i kosi z biodra jak z mini-guna to sie ciśnienie podnosi. To zwyczajne noobstwo nie mające nic wspólnego ze skillem.

Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 6 dni, 8 godzin temu #6

  • Axel93
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 118
Dinozaury to raczej tylko takie nawiązanie do DICE...

Co do SMG... według mnie powinni zwiększyć obrażenia np. w Vector'a czy Chicom'a... bo zabić z tych broni to jak trafić szóstkę w totka (mówię o średnim i dalekim dystansie)... ale powinni też zwiększyć spread... bo za dużo noobów lata z smg+laser i sprayuje jak popadnie. A spróbuj zwrócić takiemu uwagę... T_T

Odp: Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 6 dni, 3 godzin temu #7

CO do dinozaurów to jeden z moich widzów napisał, że jego zdaniem mogą dodać mapę, która jest właśnie stylizowana na park jurajski. Ciekawa koncepcja moim zdaniem.
Najlepszy kanał o Black Ops 2 w Polsce:
www.youtube.com/user/kasparowGaming

Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 5 dni, 23 godzin temu #8

  • Axel93
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 118
Niech dadzą FaceOff z MW3 i ze 3 mapki do tego gratis

Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 4 dni temu #9

  • BOZZ96
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 7
Według mnie może dadzą za darmo mapy z pierwszego BO. Kiedyś już tak robili w mw3.
Druga opcja to nowa mapa w tylu parku jurajskiego.

Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 2 dni, 21 godzin temu #10

Nie wiem co ludzie mają do broni (najczęściej smg). Mi osobiście wisi kto z czym lata, aby to nie był granatnik w trybie hardcore. Walenie z biodra SMG? Normalka, przecież to broń krótkiego zasięgu i tak właśnie się z niej korzysta. A mapy w cod są raczej robione dla walki w krótkim dystansie więc smg się sprawdza. W BF3 gdzie mapy są bardzo duże większość lata z lmg bo tam jest walka na dystans. Jaki typ gry takich broni się używa. I to jest właśnie skill żeby dopasować się do warunków. Takie moje zdanie.

Re: Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 2 dni, 7 godzin temu #11

dokładnie tengel napisałeś KRÓTKIEGO zasięgu, a co innego koszenie z biodra z końca mapy jak ze snajperki o_o

Odp: Re: Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 2 dni, 4 godzin temu #12

Killer289 to z czym biegasz po pokładzie jachtu ? ze snajpą
powinni może pistolety skałkowe wprowadzić.wtedy były by skille...
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 4 godzin temu przez szturman76.

Odp: Black Ops 2 - patch przyniesie poprawki, balans broni i... dinozaury? 2 dni temu #13

  • ` 7 uP
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 894
  • Punkty: 59
Niech celność strzałów z bioda zmniejszą o 80% i będzie dobrze. To co się aktualnie dzieje ... porażka, biegnie taki pajac z smg, full auto, 20m z biodra kosi jak leci. Coś nie halo. W BO1 idealnie było to zrobione.
OMG! Button! PL Soundboard dla systemu Android by me

CPU: i5 750 @3,3GHz + SilentiumPC Fortis HE1225 || GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB || MOBO: ASUS P7P55D || RAM: Corsair Vengeance Blue 2x4GB 1600MHz ||SSD: Samsung 830 64GB ||HDD: Seagate 7200.11 500GB || DVD: Samsung SH-S202N || PSU: XFX 550W || CASE: Tt Soprano RS101 || VIDEO: DELL ST2220M || AUDIO: Creative 'FATAL1TY' HS-800
Pomogłem ? Jeśli tak to kliknij
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.53 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Jutro urodziny będzie obchodzić Ender . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić ZigaXxX . Nie zapomnij o zyczeniach!

hamerpower będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

sillorux będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

veimiK będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Teeq / będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Sendores będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

VincetVega będzie obchodzić urodziny za 4 dni!