Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2

Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień, 3 dni temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1804
  • Pukty: 62

BOIIMP-Turbine-Bridge-Closed_gallery_post1Jeśli nie graliście jeszcze w Black Ops 2 na PC, to w ten weekend macie okazję zrobić to za darmo. Activision i Valve do niedzieli dają każdemu możliwość przetestowania gry na swoim sprzęcie. Ponadto macie możliwość nabijania podwójnego XP na wszyskich platformach - bonusowe punkty zakończą się w poniedziałek.{jcomments off}

COM_KUNENA_READMORE

Paweł.

Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień, 3 dni temu #2

  • Damino$
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 141
  • Pukty: 2
super, zabieram sie za ściąganie ciekawe czy mój staruszek to uciągnie ^ ^
!!!Jedna Wiara Jeden Klub Manchester United Aż Po Grób!!!

Re: Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień, 3 dni temu #3

  • pomponik
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 265
czas nabić trochę poziomu

Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień, 3 dni temu #4

  • Gandi
  • Offline
  • Pułkownik
  • "He Ram!"
  • Posty: 851
  • Pukty: 131
Od czwartku (późnym wieczorem) mi się pojawiało, że BO2 będzie przez weekend za FREE xD

Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień, 2 dni temu #5

  • thom
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 98
Ściągnąłem, pograłem. Tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem nie kupując tego gniota. Jeeeezzzzz..... już dawno nie widziałem tak słabej gry.
Gra odinstalowana.

Ps. Oczywiście wielki plus za taką akcję promocyjną.

Odp: Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień, 2 dni temu #6

Absolutnie nie bronię tej gry ale warto by było chociaż napisać jakieś argumenty, żeby inni wiedzieli na jakiej podstawie wydajesz taką opinię .
Najlepszy kanał o Black Ops 2 w Polsce:
www.youtube.com/user/kasparowGaming

Re: Odp: Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień, 2 dni temu #7

  • thom
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 98
Żaden problem: odgłosy broni - pistoleciki z festynu, broń totalnie niezbalansowana, czasem wystarczą dwa strzały, by kogoś zabić, czasem cały magazynek to za mało, kolory rozmyte, pastelowo/plastikowe, mapy totalnie pozbawione klimatu, koszary całkowicie niewyraźne i nieprzyjazne w obsłudze, statystyki broni? jakie statystyki? przecież tu się nie da niczego wyczytać. generalnie nędza. za 29,90 zł może bym kupił. może.

Re: Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień, 2 dni temu #8

posiada również duzo bledow.gosc stoi pare krokow ode mnie strzelam do niego ze snajpy w glowe z 5 strzalow a on nic i w 100%zgadzam sie z przedmowca.a klimat bardziej na crysis niz cod
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień, 2 dni temu przez Maciek770.

Odp: Re: Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień temu #9

  • kuba6160
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 21
Maciek770 napisał:
posiada również duzo bledow.gosc stoi pare krokow ode mnie strzelam do niego ze snajpy w glowe z 5 strzalow a on nic i w 100%zgadzam sie z przedmowca.a klimat bardziej na crysis niz cod

Prawdopodobnie wina twojego internetu lub hosta.
Weekend był fajny bo wreszcie zdobyłem złoty nóż bojowy .

Odp: Re: Darmowy weekend i podwójne XP w Call of Duty: Black Ops 2 1 tydzień temu #10

@UP
ale to wlasnie gra wybiera hosta

2.19 Nie cytuj całości poprzedniego posta, to utrudnia czytanie. Cytuj tylko fragment, do którego się odnosisz. Jeśli cytujesz długi post, to staraj się cytować tylko to, co jest potrzebne Tobie do odpowiedzi. Unikaj cytowania całości postu, gdy chcesz odnieść się do niego w paru słowach - takie cytowanie jest niedozwolone.

Agent_Halstein
Ostatnio zmieniany: 6 dni, 22 godzin temu przez Agent_Halstein.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.43 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi epu94 Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Brayan . Nie zapomnij o zyczeniach!

miskov_92 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

ThePsycho będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

FallenEagle będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

łysio123 będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

FireWalker będzie obchodzić urodziny za 7 dni!

blazejwiecha będzie obchodzić urodziny za 7 dni!