Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 5 dni, 7 godzin temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1804
  • Pukty: 62

Pierwszy map-pack do Call of Duty: Black Ops 2 wreszcie jest dostępny na PS3 i PC. DLC o nazwie Revolution przynosi 4 nowe mapy multi, mapę i tryb zombie oraz nową broń. Koszt dodatku to 14,99$ - oczywiście posiadacze Season Pass mogą pobierać za darmo. Treyarch ma w planach wydanie jeszcze trzech dodatków DLC.


Kupujecie? ;)



Multiplayer :
Grind
Hydro
Mirage
Downhill
Zombies:
Co-Op Map: Die Rise
Game Mode: Turned
Multiplayer Weapon:
Peacekeeper SMG


 


{jcomments off}

COM_KUNENA_READMORE

Paweł.

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 5 dni temu #2

  • Tin77
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 3
Kiedyś przy tworzeniu gier producenci nie mieli aż takiego parcia na kasę. Poczekam aż stanieje lub nie kupie.

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 23 godzin temu #3

ja tam spróbuje kupić karnet mam nadzieje że niejest limitowane bo chciałbym nawalać w zombie na nuketown

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 22 godzin temu #4

  • pomponik
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 265
A ja poważnie zastanawiam się nad kupnem

Re: Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 22 godzin temu #5

  • cFalcon
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 22
Widzę, że już sprawa potoczyła się w innym temacie, wieć można usunać.
Ostatnio zmieniany: 4 dni, 22 godzin temu przez cFalcon.

Re: Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 21 godzin temu #6

Ja już pod koniec grudnia zakupiłem Season Pass'a i jestem z niego zadowolony! Doczekałem się wkońcu DLC a wczoraj wieczorem miałem okazję w nie zagrać. Powiem tak. Mapki multiplayer nie zawiodły mnie bo są fajnie skonstruowane, tryb Turned (Knajpa) jest fajną odskocznią od wszystkiego, natomiast mapka Die Rise jest ogromna i łatwo się jest w niej zgubić. Dziesiątki drzwi do otworzenia, masa przedmiotów do zrobienia na stole do tworzenia. Po prostu bomba! Polecam jak najbardziej, lecz co mnie zdziwiło? Wszystkie DLC dotychczasowo kosztowały na steam'ie 13,99 Euro a ku mojemu zaskoczeniu Revolution kosztuje osobno 14,49 Euro. Wszystkim którzy chcą wycisnąć z BO II maksimum polecam kupić Season Pass'a
"I tried to be perfect but nothing was worth it" - Sum 41




Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 19 godzin temu #7

  • skizo
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 22
Nie kupujcie tego! Activision zrobi was w [ciach]... Dodatkowa broń jest teraz darmowa i osiągalna dla WSZYSTKICH na xboxie. Kupowanie sesion passa również mija się z celem przypomnę historie z MW3 gdzie ludzie kupili to a po wyjsciu 2 pierwszych DLC na xboxie przy 3 dodatku obniżyli cene poprzednich dwóch o 50% Ludzie pluli sobie w brody wydając cene gry na dodatki które były po 2 miesiącach przecenione!! Session pass nie!

2.3 Nie używaj wulgaryzmów i obraźliwych zwrotów. Nie prowokuj kłótni. Jeśli chcesz się z kimś kłócić rób to poprzez PW, e-mail, komunikator. Forum nie jest Twoim prywatnym podwórkiem. Pamiętaj, że gwiazdkowanie lub kropkowanie (itp.) wulgaryzmu nie jest rozwiązaniem, gdyż nadal jest to traktowane jako wulgaryzm.

Pamiętaj o regulaminie.
Mantrax
Ostatnio zmieniany: 4 dni, 19 godzin temu przez Mantrax.

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 19 godzin temu #8

  • grexlort
  • Offline
  • Szeregowy
  • Veteran Call of Duty
  • Posty: 9
Moze ktos napisac cos wiecej o peacekeeperze? Ta bron jest dostepna dla wszystkich? Nic z tego nie kminie :0 Interesuje mne sytuacja na pc

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 18 godzin temu #9

  • Axel93
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 185
Nie jest dostępna dla wszystkich (chyba, że podniesiesz na mapie, ale to nie upoważnia Cie do wybrania tej broni w Create-a-Class).

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 18 godzin temu #10

  • Turtle
  • Offline
  • Kapral
  • AKFG
  • Posty: 121
  • Pukty: 13
Przy odpowiednich narzędziach możesz ją mieć, jednak nie polecam . A ogólnie nie jest ona jakaś kozacka, ot takie osłabione PDW.

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 17 godzin temu #11

  • Kubul
  • Offline
  • Szeregowy
  • lalala lalala lalala
  • Posty: 15
A mi się te mapy PODOBAJĄ, i jak bede mial kase do kupie karnet na wszystkie dlc, bo według mnie sie opłaca.

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 17 godzin temu #12

  • Trapez
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 17
Jak kupię to jedynie dla zombi. Dla mnie radocha z map DLC multi była tylko w MW2. Map DLC z BO1 nigdzie nie ma na serwerach choć są fajne, mapy z MW3 ssą totalnie i żałuję że je kupiłem, nawet za pół ceny. Po prostu teraz się lepsze z MW3 rzadko pokazują, a ciągle w rotacji wyskakuje kiepścizna z DLC. W BO2 wszystkie są kiepskie, więc w sumie DLC już wiele chyba nie zepsuje

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 17 godzin temu #13

  • skizo
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 22
Axel93 - jest dostępna dla WSZYSTKICH na xboxie czego tu nie rozumiesz? osoby nie posiadające pierwszego DLC po miesiącu otrzymali broń za DARMO!!

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 16 godzin temu #14

  • krzysq
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 7
Czytam, czytam i jednej rzeczy nie rozumiem.
Wszyscy, gdy wychodzi nowy COD twierdzą, że to dno, że każdy poprzedni był super, że już kolejnego nie kupią.
Mija rok... wychodzi nowy COD, wszyscy twierdzą, że to dno, że każdy poprzedni był super ... i tak co roku.
Najlepsze jest to, że co roku twierdzą to Ci sami ludzie a i tak kupują kolejną odsłonę bez względu na studio, które produkowało.
Co do DLC, kupiłem Season Pass i jestem z tego zakupu zadowolony. Mapy ciekawe, broń przyjemna w użyciu, z wystarczająco pojemnym magazynkiem i dosyć dużą celnością (to wszystko odczucia subiektywne). Czy będzie ona kiedyś dostępna dla wszystkich jak podobno na X-boxie... nie wiem, szczerze jest mi to obojętne. DLC kupiłem dla map, jak chyba większość, nie dla jednej broni.
Czy kiedyś Acti obniży cenę DLC?
Być może w ciągu roku będzie jakaś promocja, wszak przy MW3 była, trwała kilka dni, można było kupić za pół ceny (jeśli pamiętam to tuż przed wydanie 2 dlc). Nie sądzę jednak, aby coś takiego było trwałe póki nie wyjdzie nowa odsłona.
Reasumując: DLC warto kupić jeśli ma się ochotę w tą grę grać. Najbardziej opłacalne jest jednak Season Pass - choć nie koniecznie kupione przez Steam.
Ostatnio zmieniany: 4 dni, 16 godzin temu przez krzysq.

Revolution - DLC do Black Ops 2 na PC i PS3 już dostępne 4 dni, 16 godzin temu #15

  • soap1
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 32
O czym ty bredzisz Tin77 zawsze tak bylo i bedzie nie ma i nie bylo gry ktora nie jest robiona dla kasy tworcy musza zarobic na cale 2 lata dla siebie za 1 tytul (w przypadku cod na 2 lata) i dotego pokryc koszty silnika itp oraz miec budrzet na kolejna odslone a map packi to nie zdzieranie kasy tylko dodatkowa rzecz do kupna ktorej nikt cie nie zmusza inteligencie.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.56 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi epu94 Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Brayan . Nie zapomnij o zyczeniach!

miskov_92 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

ThePsycho będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

FallenEagle będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

łysio123 będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

FireWalker będzie obchodzić urodziny za 7 dni!

blazejwiecha będzie obchodzić urodziny za 7 dni!