Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty?

Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 21 godzin temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1805
  • Pukty: 62
"Najbardziej nieoczekiwana zapowiedź..." - takim hasłem został opatrzony nowy plakat związany z serią Call of Duty. Nie wiadomo czy jest to zapowiedź Modern Warfare 4, czy też (co jest również prawdopodobne) będzie to nowa seria. Ciekawostką jest, że na plakacie znalazły się loga wszystkich deweloperów pracujących nad serią oprócz Treyarch, czyli mamy: Infinity Ward, Sledgehammer, Raven oraz nowość w postaci studia Neversoft. Na uwagę zasługuje również fakt, że ten sam plakat widnieje na oficjalnej stronie Sledgehammer. Jeśli plakat jest prawdziwy, to wszystkiego dowiemy się w marcu. [info: grexlord]






{jcomments off}

 

COM_KUNENA_READMORE

Paweł.

Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 21 godzin temu #2

  • pomponik
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 266
Raczej wątpię że to prawda

Re: Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 20 godzin temu #3

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 684
  • Pukty: 31
Coś musi być na rzeczy skoro ten plakat jest na oficjalnej stronie Sledgehammer.

Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 20 godzin temu #4

napewno jakiś cod bedzie


Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 20 godzin temu #5

  • Axel93
  • Online
  • Sierżant
  • Posty: 188
Mam nadzieję, że będzie nowa trylogia.

Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 20 godzin temu #6

  • bioshock
  • Online
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2136
  • Pukty: 162
Ten plakat taki...modernowaty jest xd Na 99% to MW 4, a czemu? Bo nie zabija się kury znoszącej złote jaja ;p Jeżeli ta data jest prawdziwa to super, ponieważ 21 jest dniem wagarowicza xd



Hmmm...ciekawe...
Ostatnio zmieniany: 1 dzień, 20 godzin temu przez bioshock.

Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 20 godzin temu #7

  • smrodek11
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 156
  • Pukty: 7
COD jest oczekiwany co roku, więc co ten plakat ma znaczyć?

Re: Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 17 godzin temu #8

  • misiek1784
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 447
  • Pukty: 51
Może w tym roku w MW4 doczekamy sie Tajfun Akimbo....

Ostatnio zmieniany: 1 dzień, 17 godzin temu przez misiek1784.

Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 17 godzin temu #9

Powiem tak... Zarówno MW3 jak i BO2 zostały zapowiedziane w maju. Czyli ok. pół roku przed ich premierą co mnie osobiście jako fana serii CoD wprawiało w nerwicę, a czemu? Ponieważ widząc trailer szukałem kolejnych news'ów, wycieków itd. i nie mogłem się wprost doczekać kolejnej serii. Te pół roku zawszę się dłuży, dlatego gdyby już za 2 tygodnie mieli zapowiedzieć kolejne Call of Duty to ... Tak jak mówie, z jednej strony fajnie, z drugiej nie do końca Taka jest moja opinia
"I tried to be perfect but nothing was worth it" - Sum 41




Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 15 godzin temu #10

  • grexlort
  • Online
  • Szeregowy
  • Veteran Call of Duty
  • Posty: 10
@Postman nie grexlorD tylko grexlorT

Mam taką nadzieje że jeżeli dalej ma być stary silnik to niech zrobią jakąś nową serię. Kolejny crap z logo MW może być jego końcem. Natomiast jeżeli ta gra bedzie na nowym silniku to chcialbym zobaczyc Prica, Soapa , Roacha, Ghosta i Sandmana

Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 1 dzień, 6 godzin temu #11

  • Daniel.
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
p.twimg.com/AyzUetkCIAA8DN2.jpg:large
p.twimg.com/AyzFtIPCIAAVz2k.jpg:large
pbs.twimg.com/media/A_tU8F6CQAA0EUw.jpg:large
pbs.twimg.com/media/A_j5KN7CUAAZX_a.jpg:large
sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/7...0154_675642611_n.png

www.callofduty.com/thread/200494130#

Re: Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 19 godzin, 28 minut temu #12

A ja uważam, że to dobrze, że tworzą nowe Call Of Duty i/lub serię.
Mam nadzieję, że będzie to jakiś nowy silnik, a nie stary. Przecież, gdyby zrobili grę na starym silniku, bardzo by się ośmieszyli. A - jak widać na plakacie i w temacie - grę robią aż 4 studia! Musi z tego wyjść coś dobrego!
Ostatnio zmieniany: 19 godzin, 26 minut temu przez Hermiona.

Re: Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 19 godzin temu #13

  • Stańczyk
  • Offline
  • Porucznik
  • Ole!
  • Posty: 388
  • Pukty: 94
Nie zrobią na nowym silniku na chwilę obecną, bo gra musi zarobić a sprzedaje się ona na konsolach w olbrzymich ilościach. Obecne konsolę nie pociągną 60 FPSów z nowym silnikiem, a next geny nie sprzedadzą się w takich ilościach na początku istnienia tak aby to przejście było opłacalne.
Biorąc pod uwagę ich zaangażowanie to raczej nie zrobią dwóch wersji na nowym silniku, raczej jakby mieli się szarpnąć na wersje na nextgeny to będą tylko textury trochę bardziej podciągnięte plus lepszy AA.


Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 14 godzin, 50 minut temu #14

  • smrodek11
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 156
  • Pukty: 7
Owszem, nie wiem czego wy oczekujecie po cod'ach na konsole obecnej generacji, chłopi wycisneli z konsol ile się dało, zachowując przy tym świętą zasadę konsol - płynne 60fps, mało która gra może poszczycić się takim efektem.

Re: Activision i 4 studia tworzą MW4 czy nową serię Call of Duty? 13 godzin, 49 minut temu #15

  • bioshock
  • Online
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2136
  • Pukty: 162

Wtf? Stwierdził bym że to fake, ale...Gazowi w MW podkładał głos Fairbrass, a teraz krzyczy Gaz! Gaz! ten sam aktor...hmmmm...

I jeszcze to:



No to już pewne że to MW 4, czegoś takiego nie było w MW 3 ani w żadnych innym MW, a głosu Makarova i Yuriego raczej się sfałszować nie da.

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o8hrm1u44vs[/video]

To też jest dość ciekawe.
Ostatnio zmieniany: 13 godzin, 38 minut temu przez bioshock.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.50 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Jutro urodziny będzie obchodzić miskov_92 . Nie zapomnij o zyczeniach!

ThePsycho będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

FallenEagle będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

łysio123 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

FireWalker będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

blazejwiecha będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

kamiloxpl będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

Kurek999 będzie obchodzić urodziny za 6 dni!