Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
Rozmowy na temat rozgrywki sieciowej w Call Of Duty: Modern Warfare 3
  • Strona:
  • 1

TEMAT: MW3 multi. Informacje.

MW3 multi. Informacje. 23/05/2011 01:38 #1

  • Gandi
  • Offline
  • Major
  • Bez PituPitu...
  • Posty: 500
  • Punkty: 104
Dziś znalazłem te info sprzed 2 dni.

gamezilla napisał:
]Pierwsze informacje na temat multi w Modern Warfare 3 poznaliście w ubiegłym tygodniu. Teraz przyszła pora na kolejną porcję doniesień, które mogą, ale nie muszą być prawdą. Według serwisu GamersBook czeka na nas około 20 map, choć nie wiadomo, czy wszystkie będą dostępne od samego początku, czy może poprzez DLC. Gra ma oferować tryby Special Ops (ma być ich 12), w których będziemy na różne sposoby ratować cywili. Misje związane z ratowaniem ludzi to: Flood the Market, Invisible Threat, Wing Man, Out of Africa, No Fly Zone i Little Bro's.

Wygląda też na to, że otrzymamy również tryb o nazwie Survival, który ma być czymś pomiędzy znanym z Gears of War Hoard a trybem z zombie, który pojawił się w Black Ops. Ma wykorzystać do tego celu sześć map: Radar, Dome, Survival, Carbo , Seatown, Mission i Village. Będziemy walczyć z hordami uzbrojonych ludzi, a nie zombie.


Informacja ta niszczy co po niektóre plotki. Osobiście z niektórych zawartych w tym komentarzu info się cieszę ^^.
Post napisany trochę późno, ale od kilku tygodni mam kłopoty ze snem :/. Za chiny nie zasnę .



info gamezilla.pl










"I am the shadow and the smoke in your eyes
I am the ghost that hides in the night..."
Ostatnio zmieniany: 23/05/2011 01:42 przez Gandi.

Odp: MW3 multi. Informacje. Wczoraj 20:29 #2

  • ArbuzMw2
  • Offline
  • Specjalista
  • 1 pocisk.4 ofiary.
  • Posty: 42
Gandi napisał:
Dziś znalazłem te info sprzed 2 dni.

gamezilla napisał:
]Pierwsze informacje na temat multi w Modern Warfare 3 poznaliście w ubiegłym tygodniu. Teraz przyszła pora na kolejną porcję doniesień, które mogą, ale nie muszą być prawdą. Według serwisu GamersBook czeka na nas około 20 map, choć nie wiadomo, czy wszystkie będą dostępne od samego początku, czy może poprzez DLC. Gra ma oferować tryby Special Ops (ma być ich 12), w których będziemy na różne sposoby ratować cywili. Misje związane z ratowaniem ludzi to: Flood the Market, Invisible Threat, Wing Man, Out of Africa, No Fly Zone i Little Bro's.

Wygląda też na to, że otrzymamy również tryb o nazwie Survival, który ma być czymś pomiędzy znanym z Gears of War Hoard a trybem z zombie, który pojawił się w Black Ops. Ma wykorzystać do tego celu sześć map: Radar, Dome, Survival, Carbo , Seatown, Mission i Village. Będziemy walczyć z hordami uzbrojonych ludzi, a nie zombie.


Informacja ta niszczy co po niektóre plotki. Osobiście z niektórych zawartych w tym komentarzu info się cieszę ^^.
Post napisany trochę późno, ale od kilku tygodni mam kłopoty ze snem :/. Za chiny nie zasnę .



info gamezilla.pl



może nie możesz zasnąć przez mw3

ja tam nie wiem w każdym bądź razie dobrze że mamy na początek 6 map do survival bo w balck (kl)opsie były tylko dwie mapy + 2 z dlc (nie liczę tej gównianej z góry)









Odp: MW3 multi. Informacje. Wczoraj 20:48 #3

  • Larala
  • Offline
  • Major
  • IW ENGINE SSSIE PAŁĘ
  • Posty: 582
  • Punkty: 63
Ale ja chce potwory, a nie ludzi. Z ludźmi to ja mogę na multi i w singlu grać
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.
R.I.P X360





img535.imageshack.us/i/hahahjaha.jpg/

Odp: MW3 multi. Informacje. Wczoraj 21:04 #4

  • bioshock
  • Offline
  • Generał brygady
  • HUMA HUMA NUKA NUKA APUOHA YEAH BITCH!
  • Posty: 1239
  • Punkty: 91
Fajnie się to zapowiada, zastąpi zombie z black opsa , a tak wgl. to chyba zły dział bo te info dotyczą spec opsa a nie multi w pewnym sensie, nazwa tematu też nie pasuje.










Odp: MW3 multi. Informacje. Wczoraj 22:53 #5

  • Gandi
  • Offline
  • Major
  • Bez PituPitu...
  • Posty: 500
  • Punkty: 104
ArbuzMw2 napisał:

może nie możesz zasnąć przez mw3


Raczej wątpię ^^. Od 12 roku życia mam problemy ze snem. Raz miesiącami śpię jak dziecko, a raz tygodniami nie mogę oka zmrużyć ^^.

@Larala
Jak chcesz potwory to se Crysisa włącz ^^.

@Biosock

Są tam info na temat multi, jakbym je dał do spec opsa to ty lub ktoś inny by mówił, że to do multi sie zalicza, a ie do SO ^^.
Co do nazwy, jak każą admini/moderatorzy zmienić to zmienię .










"I am the shadow and the smoke in your eyes
I am the ghost that hides in the night..."
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.36 sekundy

ActionGames.pl

  • Gameplay z RAGE
  • RAGE doczeka się edytora poziomów
  • [WIDEO] "Malutki" Duke (Nukem Forever)
  • L.A. Noire w wersji na Xbox'a 360, na 3 płytach DVD
  • Wymagania Duke Nukem Forever

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 51
Grrrr 43
Deagle 43
qwercik 31
DeTon 22