Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowy patch do BO2 na komputery PC.

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 6 dni temu #1

Właśnie ukazał się patch do Call of Duty Black Op2 dla posiadaczy wersji PC. Naprawia on głównie błędy wychwycone przez graczy i nie wnosi żadnych przełowowych zmian, aczkolwiek lista poprawek jest bardzo długa. Zachęcamy do lektury. Polskie tłumaczenie tylko u nas!


 



 


Naprawione błędy:



  • Naprawio błąd gdzie następował brak możliwości korzystania z niektórych funkcji oraz rozmywanie obrazu, podczas sprawdzania karty gracza, gdy w tle jest ujęcie z kamery śmierci.

  • Granat EMP gracza, nie będzie już niwelował efektów granatu EMP przeciwnika.

  • Gracznie nie będzie się już unosił się w powietrzu tuz po tym jak użył noża na przeciwniku w miejscu ze spadkiem terenu.

  • Usunięto glicza, gdzie do wyzwania z RPG, gracz mógł używać innej broni niż wyrzutnia, mając tę drugą jedynie na wyposażeniu.

  • Przejmowanie AGR kiedy znajdował się obok gracza z naszej drużyny, powodowało brak możliwości używania rakiet.

  • Poprawiono spawnowanie się psów na mapie Slums.

  • Poprawiono obsługę połączenia konta z serwisem Twitch.

  • Czasami gracz na mapie Express nie ginął od nadjeżdżającego pociągu. Błąd naprawiono.

  • Nie da się już używać clan taga w meczach prywatnych, bez odblokowania tej opcji w meczu tradycyjnym.

  • Poprawiono słyszalność niektórych dźwięków związanych z zadawaniem obrażeń.

  • Naprawiono błąd gdzie nie dało się wezwać UAV w trybie rozgrywki multi-team HC.

  • Poprawiono widocznoćć minimapy na tablecie podczas aktywowania niektórych scorestreaków.

  • Naprawiono paczki zrzutu taktycznego, które podskakiwały do góry.

  • Wyeliminowano błąd gdzie gracz mógł przeżyć atak psów, używając tarczy i będąc w pozycji leżącej.

  • Naprawiono błąd gdzie suma punktów zwycięzcy gry typu gun game, nie zgadzała się z sumą w tabeli wyników na koniec meczu.

  • Naprawiono błąd, który powodował niewłaściwe wyświetlanie statystyk w profilu gracza dla granatu dymnego.

  • Naprawiono błąd polegający na wyświetlaniu kilku okienek w historii bojowej gracza.

  • Naprawiono błąd gdzie gracz nie mógł używać select fire podczas gdy miał go już ustawionego na tej samej broni ale na innej klasie.

  • Zmniejszone obrażenia zadawane przez Guardiana w trybach HC.


Poprawki w trybie zombie



  • Naprawiono znikającą mgłę w trybie kina w lokalizacji laboratorium w trybie tranzit.

  • Gracz nie będzie już miał chwilowej możliwości kontrolowania postaci podczas gdy znajduje się w trybie widza na mapie Nuketown w meczu prywatnym.

  • Nazwy gracz będą pojawiały się nad postacią, podczas gdy znajdujemy się w trybie widza, w meczy prywatnym w trybie grief.

  • Poprawiono niektóre miejsca na mapie, które docelowo były wyłączone z użytku i powodowały błędy.

  • Naprawiono błąd gdzie na mapie tranzit gracz mógł uniknąc ataku zombie chowając się za konkretnymi przeszkodami.

  • poprawiono usługę robienia zrzutów ekranu w trybie kino.

  • Poprawiono mechanikę budowania obiektów.



    {jcomments off}






Tłumaczenie podlega prawom autorskim i nie może być kopiowane bez zgody autora. W przypadku chęci przedruku tekstu na inne portale bądź fora internetowe, proszę podać w źródle:


Autor: http://www.youtube.com/user/kasparowGaming


Strona: http://www.modernwar.pl









COM_KUNENA_READMORE
Najlepszy kanał o Black Ops 2 w Polsce:
www.youtube.com/user/kasparowGaming

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 6 dni temu #2

  • MarcinPB
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 85
  • Pukty: 1
Pewnie zmiany podobne to tych z Xboxa

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 5 dni temu #3

  • pomponik
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 265
Pewnie tak ale i tak dobrze że wyszedł

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 5 dni temu #4

  • Vladimir
  • Offline
  • Newsman
  • Putin
  • Posty: 705
  • Pukty: 37
Wydaje mi się że to prędzej były by przełomowe zmiany
CPU: i5 3570k 4.2 GHz + Thermaltake Contact 29 BP + Zalman STG2
MOBO: ASRock P67 PRO
GPU: Gigabyte GTX670 4GB WindForce 3X
RAM: G.Skill Ripjaws 4x4GB 1333MHz
PSU: OCZ ZT550
SSD: OCZ Vertex 4 128GB
HDD: WD Caviar Blue 500GB
CASE: Antec LanBoy Air
VIDEO: BENQ GW2450HM
AUDIO: Logitech x-540
MOUSE: Razer Mamba 2012
KEYBOARD: Razer BlackWidow Battlefield 3 Edition
MOUSE PAD: Razer Goliathus Alpha Speed Edition
HEADSET: Creative Sound Blaster Tactics 3D Alpha

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 5 dni temu #5

A kiedy dodadzą więcej trybów w hardcore? Chętnie zagrałbym w demolkę albo sztab, ale normal jest dla mnie kompletnie niegrywalny. Dla mnie to największa wada BO2.

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 5 dni temu #6

  • Bigos
  • Online
  • Specjalista
  • \m/
  • Posty: 63
  • Pukty: 10
Akurat wczoraj miałem kilka przypadków gdzie po skończonym meczu wyrzucało mnie od razu do menu głównego gry. Ciekawe czy to ma jakiś związek z patchem.
Wino Komandos za czy dźewiendześąt
Wino Komandos jest strasznie niezdrowy,
bło jest w nim kwas siarkowy.
Wino Komandos za czy dźewiendześąt
Wino Komandos to straszna kfaśnica,
bło jes w nim cała mendelejewa tablica.
Wino Komandos za czy dźewiendześąt
:pinch: Uwaga: Spoiler!

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 5 dni temu #7

  • WieśMac
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 27
JEESSTT naprawili boxy! W końcu mogę spokojnie przyzywać i nie martwić się że wypieprzy mi w niebo .

Odp: Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 5 dni temu #8

Polskie tłumaczenie już jest dostępne. Należy wziąć pod uwagę, że niektóre zmiany kosmetyczne uwzględnione w tekście oryginalnym, zostały w tłumaczeniu pominięte.

Enjoy.
Najlepszy kanał o Black Ops 2 w Polsce:
www.youtube.com/user/kasparowGaming

Ostatnio zmieniany: 1 tydzień, 5 dni temu przez kasparow.

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 5 dni temu #9

Niby patch fajny ale dla osób , które mają troche słabsze kompy to juz jest problem poniewaz odrazu po pojawieniu się patcha zaczelo cholernie lagowac , nawet podczas gry z botami.

Odp: Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 4 dni temu #10

  • Turtle
  • Offline
  • Kapral
  • AKFG
  • Posty: 121
  • Pukty: 13
Mam wrażenie że zmniejszył się odrobinę Lag Compensatnion bo teraz nareszcie mam jakikolwiek czas na reakcje a nie jak poprzednio że, jak przeciwnik jeszcze nie zdążył się pojawić a Ja już hity obrywałem z za ściany i zdychałem jak noob.
@UP: Zrób tak, przywróć domyślne ustawienia w grze i ustaw wszystko od nowa w sensie tylko grafikę, Ja tak raz miałem to dałem default, ustawiłem odnowa i gra działała lepiej.

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 4 dni temu #11

  • soap1
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 32
zapomniano dodac ze u wiekrzosci grazy wystepuja lagi przy 60fps i 4 kreskach pingu przy tym patchu sa teleporty i inne ciekawostki cod bo 3 3000 rok?

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 4 dni temu #12

  • Monsoon
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
Po tym patch-u wszedł już następny
Widać teraz numerycznie pingi, przed wyborem gry można sobie ustawić maksymalny ping. Najistotniejsze to w/g mnie wyłączono lub ograniczono lag compensation !!!
Grywalność wzrosła o niebo Przeciwnicy padają jak muchy i nawet da się kogoś zabić nożem ...
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień, 4 dni temu przez Monsoon.

Odp: Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 4 dni temu #13

  • Turtle
  • Offline
  • Kapral
  • AKFG
  • Posty: 121
  • Pukty: 13
@up: Dodam tylko tyle że w preferencjach wyszukiwania default jest na 75ms a możemy zjechać do 30, zrobilem tak i teraz 5 meczy średnie k/d to powyżej 3

Re: Odp: Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 4 dni temu #14

  • Monsoon
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
Gra "dostała skrzydeł" jak bym z 25 FPS przeszedł na 125.
Mam nadzieję, że te pozytywne zmiany się utrzymają
PS. Może obawiali się o sprzedaż DLC stąd te zmiany ?

Nowy patch do BO2 na komputery PC. 1 tydzień, 3 dni temu #15

  • Trapez
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 17
Mnie prawie zawsze rozłącza po tym patchu. A jak już jestem w grze to wkurzające lagi.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.57 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi epu94 Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Brayan . Nie zapomnij o zyczeniach!

miskov_92 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

ThePsycho będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

FallenEagle będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

łysio123 będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

FireWalker będzie obchodzić urodziny za 7 dni!

blazejwiecha będzie obchodzić urodziny za 7 dni!