Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Prośba o ocene

Prośba o ocene 02/03/2011 19:24 #1

  • Bitu
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 49
  • Punkty: 1
Chciałem was prosić o ocene mojego filmiku z BO nie chce mi sie go wrzucać na YT więc moj nick na steamie to Bitu19 dodajcie mnie i zobaczcie filmik z nuketown chodzi mi o to czy wy tez nazwali byście mnie cheaterem jak pewien pan o nicku Wiktor Reznow PL

Odp: Prośba o ocene 02/03/2011 20:04 #2

  • Buzzy_pl
  • Online
  • Sierżant
  • Posty: 224
  • Punkty: 31
Omg ten Wiktor Reznov PL to mój znajomy !! ma bana na mw2 już je*aka. Kilkukrotnie już go zgłaszałem
A morał jest krótki i niektórym znany : Nie wpuszczać dzieciarni na serwa bo sobie g#wno pogramy







Jeśli pomogłem kliknij ''Dziękuje''
|
|
|
V

Odp: Prośba o ocene 02/03/2011 20:09 #3

  • Gekkou
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 5
Bitu napisał:
Chciałem was prosić o ocene mojego filmiku z BO nie chce mi sie go wrzucać na YT więc moj nick na steamie to Bitu19 dodajcie mnie i zobaczcie filmik z nuketown chodzi mi o to czy wy tez nazwali byście mnie cheaterem jak pewien pan o nicku Wiktor Reznow PL


Lepiej wrzuć na YT bo nie każdemu się chce wchodzić do gry i szukać tego.



Odp: Prośba o ocene 02/03/2011 20:25 #4

  • Grzen1o
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 996
  • Punkty: 6
ta dokladnie, komu chce sie ciebie dodawac i patrzec na film, leniwyu jestes jak cholera, kazdy ma gry gdzie krzycza cheater!, nieprzejmuj sie

Odp: Prośba o ocene 02/03/2011 22:15 #5

  • Bitu
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 49
  • Punkty: 1
No dobra moge to wrzucić ale nie wiem ile to potrwa bo mój upload to 20 kb więc nawet nie mam co szaleć :/

Odp: Prośba o ocene 03/03/2011 16:35 #6

  • Cysiu
  • Offline
  • Specjalista
  • Killer
  • Posty: 62
  • Punkty: 6
Wiktor Reznow PL? Szkoda gadać.Na Nuketown postawił nieprzyjacielski team zasłoną dymną na B.Ja strzelam w dym(stary nawyk)i kille jeden za drugim,on od cheatów,noobów i neokidów zaczął wyzywać.Wątpię żebyś chatował.Nie przejmuj się nim.A tak na marginesie mecz staty 30:11.
"Na wojnach można walczyć bronią, lecz to ludzie je wygrywają. To duch ludzi, którzy podążają i człowieka, który prowadzi odnosi zwycięstwo." George Patton

"Czasami delikatna perswazja przynosi lepsze efekty niż brutalna siła"




Odp: Prośba o ocene 03/03/2011 20:25 #7

  • Bitu
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 49
  • Punkty: 1
No gościu jest jakiś dziwny po jakimś czasie dyskusji z nim napisał że gra ze złamaną ręką xD
Filmik wrzuce jutro bo jak dzisiaj próbowałem to pisało że jeszcze 294 min do uploadu filmu

Odp: Prośba o ocene 03/03/2011 20:30 #8

  • Larala
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 376
  • Punkty: 60
Bitu napisał:
No gościu jest jakiś dziwny po jakimś czasie dyskusji z nim napisał że gra ze złamaną ręką xD
Filmik wrzuce jutro bo jak dzisiaj próbowałem to pisało że jeszcze 294 min do uploadu filmu

Ja raz grałem z ręką po pobieraniu krwi .
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.


R.I.P X360, new king in coming on CoD(PS3).
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

NajwięcejPodziękowań
BlackRose28
Deagle20
qwercik16
Grrrr15
Martum14