Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: FAL - Problem

FAL - Problem 02/26/2011 22:10 #1

  • rozdym159
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 61
  • Pukty: 22
Otóż mam pewien problem z tą bronią gdy strzelam bardzo szybko to ta bron mi sie zacina na jakies 5s i nie moge przez ten czas z niej strzelac.Bardzo mi sie podoba ta bron i niechce z niej rezygnowac.Może ktos mial taki sam problem i wie co jest grane??

Odp: FAL - Problem 02/26/2011 22:13 #2

zmień magazynek

Odp: FAL - Problem 02/26/2011 22:16 #3

  • Larala
  • Offline
  • Kapitan
  • I WANT TO BREAK FREE !
  • Posty: 660
  • Pukty: 71
UP Tyle że to nie celowe działanie gry, tylko bug. Zmiana magazynku może pomóc.


Odp: FAL - Problem 02/26/2011 23:51 #4

  • BisHoP
  • Offline
  • Porucznik
  • 5 minuts... wait! no.... Tango Down ;)
  • Posty: 375
  • Pukty: 35
Nie panowie, to naturalny błąd gry kilka razy mi się tez to zdarzyło ale np. z Famasem, z AK-47 oraz z Commando, to się tak zdarza, moja teorią jest możliwość taka że przez chwile nie dopływa sygnał do kompa i to może blokować, pogromcy mitów powinni sprawdzić, ty też poobserwuj co się dzieje.

Niech BisHoP, będzie z Tobą!
adres

"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: FAL - Problem 02/27/2011 02:25 #5

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 683
  • Pukty: 123
FAL - ehh jak ja tą broń lubię .

Do rzeczy.

FAL jest bronią "idealną", a jak wiesz nie ma nic idealnego.
Miałem ten sam problem co Ty, korzystam z tej broni cały czas (póki nie odblokuje AK) i również mi się zacinała. Po przejściu na prestiż problem sam zniknął.

Poszperałem troszeczkę i pomimo tego, że 90% wypowiedzi BisHoP'a nie ma sensu to ten "bug" również zdarza się na innych broniach. Gdzieś wyczytałem, że najlepszym sposobem jest zaprzestanie używania tej broni przez jakiś krótki czas (2-3 dni). Nie mam bladego pojęcia dlaczego tak jest ale niektórym to pomagało, a niektórym nie. Zapytaj siebie czy warto próbować.
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi
Ostatnio zmieniany: 02/27/2011 02:25 przez Gandi. Powód: Brak literki w słowie "jak"

Odp: FAL - Problem 02/27/2011 10:57 #6

  • BisHoP
  • Offline
  • Porucznik
  • 5 minuts... wait! no.... Tango Down ;)
  • Posty: 375
  • Pukty: 35
Gandi teraz to ty nie czytasz uwążnie mówie, że to jest naturalny błąd tej gry, w BO jest dużo problemów tego typu, a to jest jeden z nich..

Matko czytaj i wtedy komentuj -.-
adres

"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: FAL - Problem 03/01/2011 07:45 #7

  • Grzen1o
  • Offline
  • Generał brygady
  • Posty: 1041
  • Pukty: 11
zaden blad gry, FAL jest typem broni pol-automatycznej, tak jak pistolety, a zaczelo sie tak... na konsole mozna kupic modyfikowane pady, ktore maja w guzikach auto strzal, ale nie jest to zwykly guzik, to jest guzik ktory zastepuje kilkanascie klikniec, cos jak 3xfire, w myszkach a4tech, w cod4, waw, mw2, na konsolach ludzie z takimi bronmi jak G3, Fal, robili rzeznie bo te broni strzelaly tak szybko jak automaty, dlatego 3arch w black ops wprowadzil blokade na zbyt szybkie klikanie strzalu, dzieki czemu modyfikowane pady, staly sie mniej uzyteczne, dla konsoli to swietna rzecz, ale na kompach tego nie wylaczyli, i jezeli strzelasz szybciej niz dana bron "potrafi" wystrzelic to ci sie zatnie i trzeba zwolnic klikanie

Odp: FAL - Problem 03/01/2011 23:13 #8

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 683
  • Pukty: 123
BisHoP napisał:
Gandi teraz to ty nie czytasz uwążnie mówie, że to jest naturalny błąd tej gry, w BO jest dużo problemów tego typu, a to jest jeden z nich..

Matko czytaj i wtedy komentuj -.-


To nie naturalny błąd gry tylko "czasowy". Niektórzy bawią się w configu i z doświadczenia wiem, że wpływa to na wydajność, ale za to "niszczą" ogólne opcje gry (może nie niszczą ale zmieniają coś tam - wiem bo testowałem czy to prawda xD - Może się mylę ale serio niektóre opcje lepiej chodzą jak nie grzebiemy w configu ).

Nie jestem specjalistą, moja wypowiedź w tym temacie się skończyła.
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi
Ostatnio zmieniany: 03/01/2011 23:18 przez Gandi.

Odp: FAL - Problem 03/02/2011 08:12 #9

  • Grzen1o
  • Offline
  • Generał brygady
  • Posty: 1041
  • Pukty: 11
w konfigu nie da sie zmienic szybkosci strzalu, wielkosci obrazen, i innych rzeczy zwiazanych z gra, tego nie mzoe zmieniac klient, gandi prosze przestan pisac teksty ktore i tak nic nie wnosza, wyzej juz wszystko wyjasnilem, moze ktos cos jeszcze madrego napisze ale twoje posty nie sa wogle przydatne, a tylko robisz z siebie trolla

Odp: FAL - Problem 03/02/2011 09:51 #10

  • Krwotocz
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 164
  • Pukty: 33
Nie da się szybciej strzelać, ale słyszałem żę jak się dobrze cfg zrobi to trudno ciebie z kosy trafić.

Odp: FAL - Problem 03/02/2011 10:09 #11

  • qwercik
  • Offline
  • Zablokowany
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1674
  • Pukty: 45
Da się. Ustaw sobie strzał na scroolu to będziesz walił z fala jak aku z rapidem ;D

Odp: FAL - Problem 03/02/2011 16:53 #12

  • Gandi
  • Offline
  • Kapitan
  • "He Ram!"
  • Posty: 683
  • Pukty: 123
qwercik napisał:
Da się. Ustaw sobie strzał na scroolu to będziesz walił z fala jak aku z rapidem ;D


Da się tak? Próbowałem jakiś czas temu i nawet mi nie strzelało :/.
Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
— Mahatma Gandhi

Odp: FAL - Problem 03/02/2011 16:59 #13

  • qwercik
  • Offline
  • Zablokowany
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1674
  • Pukty: 45
W konfigu ustaw ;D
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.45 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 57
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Jutro urodziny będzie obchodzić M@rt3n$ . Nie zapomnij o zyczeniach!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Marek będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

Mydelko86 będzie obchodzić urodziny za 6 dni!