Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ...

Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ... 01/03/2011 12:16 #1

  • NoOn
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • No chyba nie ?!
  • Posty: 36
Witam , Mianowicie mam taki problem , po kupieniu komputera BO chodziło wyśmienicie , zero lagów , zero ścin , wszystko pięknie .
Lecz po nowym updacie coś się zrąbało , reinstalowałem grę , formatowałem komputer , skanowałem w poszukiwaniu wirusów , nic absolutnie nic nie pomaga ...

Mieliście może taki problem ? Głównie spadki są odczuwalne na Havanie (ta długa ulica) i Crackedzie (miejsce dla snajpera),

Jakieś pomysły lub sugestie ?

Mój sprzęt
AMD Phenom II x4 955 3.2GHZ
4GB Ram DDR3
Radeon HD5770 . Na takim sprzęcie powinno być okej, myślicie że to wina owego patcha ? ...

Odp: Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ... 01/03/2011 14:08 #2

  • klepson
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 30
  • Punkty: 2
Nic ci się nie zrąbało, na podobnym sprzęcie(phenom II 965 3,4Ghz Radeon HD5850 4G ram DDR3) również mam całkiem spore spadki FPS w tych miejscach każdy ma tam spadki.

btw. na każdej mapie są spoty gdzie da rade 250+ fps wyciągnąć albo ledwo 100.

Odp: Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ... 01/03/2011 14:27 #3

  • fal
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
Jaki masz system? Windows7?
Zawsze możesz zainstalować jako drugi system win xp x86
Różnica jak dla mnie ogromna.
steamcommunity.com/profiles/765611979890...eenshots/?tab=public

Odp: Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ... 01/03/2011 18:37 #4

  • NoOn
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • No chyba nie ?!
  • Posty: 36
Hmm , no od zawsze wiedziałem że BO jest zabógowane , ale że aż tak ? .. chyba pozostaje mi instalacja Windy XP , dzięki za radę : D

Odp: Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ... 01/03/2011 18:48 #5

  • sknich
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 13
  • Punkty: 2
Ja wymieniłem grafe z 9600gt na gts 450 na AMD X2 4000+ i 4gb ramu w tym samym dniu co się ukazał ten patch 1.05 i gra mi się sypnęła tak samo jak tobie, coś z tym patchem jest nie tak. Niemozliwe, żeby lepsza grafa cięła gorzej od poprzedniej. Specjalnie kupowałem taką co mojego leciwgo procka nie przeciąża a wydajnie jest lepsza od 9600gt. Uratowało mnie trochę odłączenie Audigy i przejście na muzę zintegrowaną ale i tak z minutę świeżej mapy mam pokaz slajdów a potem takie freezy się czasami trafiają że wymiękam. Coś z tym patchem jest nie tak chyba. Gram w 1280x1024 na minimum detalach.

Odp: Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ... 01/03/2011 18:58 #6

  • Krwotocz
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 113
  • Punkty: 27
Patch 1.05 i 1.06 poprwaiał audio kosztem FPS, wszystko wina tego że gra była pisana pod xboxa i teraz nic im się nie zgadza

Odp: Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ... 01/03/2011 19:51 #7

  • liptox
  • Offline
  • Porucznik
  • Lubie placki !
  • Posty: 468
  • Punkty: 64
ejjj mam pytanisko ile jest patchy do tego arcydzieła bo pobieram z neta i który patch za co odpowiada bo z lekka się zgubiłem w liczbach.
z góry dzięki za szczerą odpowiedź
R.I.P Call Of Duty !New King Has Come.

Odp: Spadki FPS'ów na Cracked i Havana ... 01/03/2011 19:57 #8

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1074
  • Punkty: 37
a po co Ci to? steam i tak Ci sam wszystko pobierze, więc co przynosi poszczególny patch jest na tym etapie nieistotne, bo i tak nie wybierzesz sobie co zainstalować. poszukaj w newsach albo w topicu o poprawkach na oficjalnym forum cod
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »