Newsy
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Pierwszy Frag movie

Pierwszy Frag movie 01/09/2011 22:39 #1

  • 11.09.2010
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 51
  • Punkty: 1
Witam. Tak! Wkoncu powstal!!! Moj pierwszy Frag Movie. Pomimo zlosliwosci programow do robienia filmow z gier i innych udalo sie. piszcie co byscie zmienili/ dodali. Oceniajcie glownie:
- intro,
-zgranie z muzyka,(little less conversation elvis remix JHL czy jakos tak xd),
-fragi,
Wezcie pod uwage ze to moj pierwszy Frag movie.

EDIT: Tam gdzie na poczatku pisze Quickscoping mialo byc Frag movie tylko zapomnialem zmienic xd.
EDIT2: Moze jeszcze jak ktos obeznany niech napisze co zrobic zeby tych paskow na wideo nie bylo ( one sie pojawiaja po zrenderowaniu w sony vegasie 9 u mnie).
Ostatnio zmieniany: 01/09/2011 22:52 przez 11.09.2010.

Odp: Pierwszy Frag movie 01/09/2011 22:45 #2

  • Grrrr,,,
  • Online
  • Moderator
  • SCIENCE VESSEL
  • Posty: 562
  • Punkty: 25
Pierwsza sprawa: nie ten dział, więc przenoszę.

Druga sprawa: "Oceniajcie glownie:
- intro,
-zgranie z muzyka,(little less conversation elvis remix JHL czy jakos tak xd),
-fragi,"

Co poza tym mamy oceniać?

Ok dodam, że pogoda na filmie jet ładna.

Wziąłem pod uwagę, że to Twój pierwszy film, jednak ja wyłączyłem go po 1 akcji. Dlaczego?

Kto daje jako pierwszą akcje frag w którym nie trafiasz po hard scope i zabijasz w końcu no scopem z 1m?

Tyle ode mnie...

Grrrr,,, Out.

Created and Powered by Tof!kowski.

Odp: Pierwszy Frag movie 01/09/2011 22:54 #3

  • qwercik
  • Online
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1210
  • Punkty: 10
Dwie minuty Jestem lepszy Grrr... słabo. Hardy nie robią na nikim wrażenia, a pojedyńcze tym bardziej, dlatego fragi - słabe, intro - Hudson z BO i jakiś urywek z gry - bardzo słabe, zgranie z muzyką - praktycznie zerowe - mierne.

Pozdrawiam. Próbuj dalej. Na pewno popraw wszystko. Nie rób FMa na siłę. Zbieraj fragi, dobrą muzykę dobierz i spróbuj dopasować wydarzenia na ekranie do tego, co słyszysz.

Warto również kręcić w lepszej rozdzielczości i fajnie by było, by były dźwięki z gry, oczywiście odpowiednio przyciszone.

Odp: Pierwszy Frag movie 01/09/2011 22:58 #4

  • Martum
  • Offline
  • Pułkownik
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 835
  • Punkty: 13
Zbyt słabe akcje aby dawać je do fragmovie.
Mało dynamizmu , dużo siedzenia i czekania.
Przy snajperkach zawsze lubiłem dobrą muzykę i odgłos wystrzału. Sama muzyka , bez żadnego dźwięku ze snajperki to wada według mnie. Powinno być ją słychać.

Pojedyńcze zwykłe fragi to jednak nie to. Żeby były jakieś spektakularne ,ale to zwyczajne fragi. Jest słabo ,ale jedziesz dalej i serwujesz za jakiś czas dużo lepsze FM ok ?

Odp: Pierwszy Frag movie 01/10/2011 07:29 #5

  • 11.09.2010
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 51
  • Punkty: 1
tylko ze niewiem czemu straszna jakosc dzwieku mi nagrywa wiec nie nagrywam(Xfire z frapsem mialem to samo)

Odp: Pierwszy Frag movie 01/10/2011 08:48 #6

  • Qbas
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 88
Dodam też coś od siebie, gdyż oglądnąłem cały filmik ;]

PO PIERWSZE: Nie wrzucaj pojedynczych, podwójnych zabójstw, nie zbieraj tez takich, w których pudłujesz, a było ich tu bardzo dużo. Mógłbym powiedzieć, że filmik jest z nich złożony, jednak powiem po prostu żebyś bardziej się postarał następnym razem.

PO DRUGIE: Intro nie ma sensu. Pokazujesz nam Hudsona i wrzucasz napis, zrób coś co Cię scharakteryzuje, a nie losowy klip.

PO TRZECIE: Zero edycji, po prostu nagrałeś te fragmenty i wrzuciłeś jak leci. Nie wiem czego się spodziewałeś robiąc coś takiego. Poczytaj trochę w internecie i dodaj chociaż te najprostsze, aha i jeszcze jedno, filmik nie będzie lepszy jeśli wrzucisz jak najwięcej przejść, wręcz przeciwnie.

Tak jeszcze kilka rzeczy od siebie: 360 nie robi się na PieCu, bo jest to trudne bez pada. Poza tym jest to najbardziej idiotyczna rzecz jaką wymyślili gracze, żeby przedłużyć sobie argument, więc proszę Cię, nie rób czegoś takiego .


Spędź nad FM trochę więcej czasu i PRZYŁÓŻ SIĘ!
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr,,,
Wygenerowano w 0.23 sekundy
SEO by Artio
Szukaj

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »